Sackboy: A Big Adventure, DLSS 3 Performans Desteği Alıyor!

PAYLAŞ
Sackboy: A Big Adventure, DLSS 3 Performans Desteği Alıyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Büyük bir süratle herkesçe özümsenen NVIDIA DLSS teknolojisi bugün 280 ’den fazla reyin ve uygulamayı destekliyor. Bu hafta Sackboy: A Big Adventure, DLSS 2 ’den 7 kat daha süratli bir biçimde özümsenen ve  piyasaya sürülen 30 oyunda performansı büyük oranda süratlendiren DLSS 3 performans takviyeyi alan oyunlar listesine ilave ediliyor.

Sackboy: A Big Adventure, DLSS 3 Performans Takviyeyi

DLSS 2 takviyesiyle Ekim 2022 tarihinde piyasaya sürülen Sackboy: A Big Adventure ışın izli yansımalar, ışın izli gölgeler ve ışın izli etraf oklüzyon efektlerini de kapsıyordu. 4K ’da tüm alternatiflerin en üst seviyeye çıkarılarak tecrübelenebilen bu serüven, sistemler için asıl bir cesaret testi olarak adlandırılıyor. 

Sackboy: A Big Adventure ’a gelen en son aktüelleme, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex ve Shader Execution Reordering SER takviyesiyle GeForce RTX 40 Çabuksu oyuncuları için performans çoğalışı sağlıyor.

 Işın İzleme Teknolojisi 11 Nisan ’da Night City ’ye Tertemiz Bir Ebat Kazandıracak!

Cyberpunk 2077 ’nin Ray Tracing: Overdrive Modu teknolojisinin ön izlemesi 11 Nisan ’da yayınlanacak.

Cyberpunk 2077 ’nin Ray Tracing: Overdrive Modu teknolojisinin ön izlemesi, oyunun yol izleme olarak da öğrenilen bütün ışın izleme takviyesiyle görsel bir şölen yaratacak. Bütün ışın izleme iyileştirmeleri, yanılgı düzenlemeleri ve performans optimizasyonları için CD PROJEKT RED ile beraber çalışan NVIDIA, bu ön izlemeyle bütün ışın izlemenin geleceğine kısa bir bakış atılmasına imkân tanıyacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı