Samsung, en yeni Galaxy inovasyonlarını 2023 Mobil Dünya Kongresi'nde sergileyecek

PAYLAŞ
Samsung, en yeni Galaxy inovasyonlarını 2023 Mobil Dünya Kongresi'nde sergileyecek
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, GSM Birliği GSMA tarafından bu sene, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Barselona ’da tertip edilecek olan dünyanın en ehemmiyetli mobil teknolojileri fuar ve kongresi Mobil Dünya Kongresi ’nde MWC yerini aldı. Faallik kapsamında katılımcılar, yeni Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Book3 Ultra gibi Samsung ’un ileri teknoloji ve inovasyonlarını ilk elden tecrübeleyebilecek.

Teknoloji devi Samsung, bu seneki 2023 Mobil Dünya Kongresi ’nde premium mobil tecrübeyle buluşturduğu ileri teknoloji ürün ve çözümlerini tanıtıyor. Samsung ’un 2023 Mobil Dünya Kongresi ’nde sergileyeceği, yeni Galaxy S23 Serisi, tertemiz tecrübelerin kapısını aralarken, tüm bu teknolojileri daha çevreci bir tasarımla birleştiriyor. 

Galaxy S23 Serisi ’nin üst düzey kamerası, kullanıcılara yaratıcılıklarını keşfetme konusunda daha fazla hürlük tanıyor. Serinin kamera özellikleriyle kullanıcılar film sahnelerini hatırlayan resimler ve videolar sürükleyebiliyor. MWC 2023 ziyaretçileri, Samsung stant alanında premium mobil tecrübenin zirvesi olan yeni Galaxy S23 Ultra ’nın tertemiz kamera özelliklerini sınama fırsatı bulacak. Nightography özelliğini düşük ışıkta test ederken 200MP Uyarlanabilir Piksel sensörüyle resimlerde benzersiz ayrıntılar tutabilecekler. Bunların yanında, Suni Zihin Destekli Stereo Derinlik Haritası ile harikulade portre resimleri sürükleyebilecekler. Yeni Galaxy S23 Serisi, özellikle reyin tutkunları ve içerik üreticileri için, bir Galaxy aygıtın bugüne kadar sunduğu en süratli ve en güçlü performansı sunuyor. Ziyaretçiler, stant alanında en sürükleyici oyunları oynayarak, Galaxy S23 Ultra ’nın güçlü reyin performansını deneyimleyebiliyor.

 

Samsung Galaxy ekosisteminin en yeni inovasyonları ilk defa görücüye çıkıyor

Samsung ’un Galaxy Ultra inovasyonlarının merkezinde, kapsamı genişleyen Galaxy ekosisteminin sunduğu kusursuz irtibat tecrübeyi yer alıyor. Tertemiz Galaxy Book3 Ultra ile kullanıcılar,  telefondan PC ’ye kusursuz irtibat özelliklerini yerine tecrübeleyebiliyor. Gelişmiş irtibat özellikleri sayesinde birden fazla makine, ekran ve işletim sistemi arasında süratli ve kusursuz geçiş yapabiliyor. MWC 2023 ’te Samsung stant alanına gelenler ayrıca Samsung ’un bir hayli hizmetinin demo sürümünü de keşfetme imkânı bulacak. Galaxy Watch5 Serisi ’nin Samsung Health uygulamasının uyku koçluğunun yanı sıra Samsung Wallet da ziyaretçiler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. 

Öte yandan Samsung SmartThings ’in irtibat özellikleri, ev makinelerinin harikulade bir şekilde hakimiyet edilebilmesini sağlıyor. Ziyaretçiler, One UI 5.1 kullanıcı arayüzü sayesinde Galaxy makinelerinin neredeyse sınırsız kişiselleştirme imkânlarını da tecrübeleyecek. Uslu saatler için tasarlanmış yeni kayış seçenekleri de görücüye çıkacak tertemiz kişiselleştirme özellikleri arasında yer alıyor. 

Galaxy S23 Serisi ’nin sınırları yine çizen inovasyonları, Samsung ’un sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığını da bütün anlamıyla yansıtan tasarımlarla sunuluyor. Yeni Galaxy S23 Serisi ’nde, evvelki Galaxy uslu telefonlara göre daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanıldı. Galaxy S23 Serisi, aynı zamanda dayanıklı yapısıyla seneler boyu kullanılabilecek biçimde tasarlandı. Samsung stant alanına gelen ziyaretçiler, ileri mutasyonla yeni işlevler kazanan Galaxy S Serisi makinelerin sergileneceği kapsamlı bir enstalasyonu da görme fırsatı bulacak. 

MWC 2023 ’te Samsung Ekran Tecrübeyi Alanı ’nda kullanıcıları büyük bir sürpriz bekliyor

Ziyaretçiler faallik kapsamında ayrıca, yeni Galaxy aygıtlardaki sesli bildirim seçeneklerini sınayabilecek ve alanda sergilenen Galaxy Watch5 uslu saatler ile selfie sürükleyebilecekler. Samsung ayrıca Qualcomm ’un stant alanında da yerini alacak. Ziyaretçiler burada Galaxy S23 Serisi için özel üretilen ‘Snapdragon® 8 Gen 2 Mobil Platformu ’nun daha da ileri taşıdığı Galaxy S23 Ultra ’nın performansını test edebilecek. Samsung Ekran Tecrübeyi Alanı ’nda ise katılımcılar, Samsung Galaxy Z Fold4 ’te kullanılan, Samsung ’un geliştirdiği Ultra İnce Sırçanın üst düzey dayanıklılığına şahitlik edebilecekler. Ziyaretçiler, Galaxy Book3 Serisi ’nde kullanılan berrak ve canlı Dinç AMOLED 2X ekranı da ilk elden tecrübeleyebilecek. 

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO ’su TM Roh, aktiflikle alakalı olarak şunları söyledi: “Samsung Galaxy inovasyonlarının geleceğini, sürdürülebilirliğe verdiğimiz ehemmiyet ve iş ortaklarımızla yaptığımız iş birlikleri tanımlıyor. Bu seneki Mobil Dünya Kongresi ’nde, Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Book3 Ultra gibi yeni ürün serilerimizi ziyaretçilerle buluşturmaktan coşku dinliyoruz. Sergileyeceğimiz aygıtlar Samsung ’un günlük hayatı daha iyi hale getiren tertemiz imkânları kullanıcılarımıza sunma yaklaşımını her istikametiyle yansıtıyor.”

MWC 2023 aktifliği kapsamında tertip edilen ‘Samsung Makine Tecrübeyi ’ stant alanı, Fira Barcelona Gran Via ’da Salon 3 ’te yer alacak. 

 

Kaynak: adamnedio.com