Samsung Galaxy'nin 'Nightography' özelliğiyle karanlıkta bile ezber bozan kareler

PAYLAŞ
Samsung Galaxy'nin 'Nightography' özelliğiyle karanlıkta bile ezber bozan kareler
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, bugüne kadar geliştirdiği en güçlü ve uslu kamera özelliklerine sahip Galaxy S22 Serisiyle ezberleri bozmaya devam ediyor. ‘Nightography ’ özelliği, uslu telefonların resimleri her etrafta en iyi hale getirebilmesini sağlıyor.

Samsung, Galaxy S22 Serisiyle premium uslu telefon tecrübesinde kullanıcılara sunduğu eşsiz teknolojilerle en iyi kamera ve görüntü performansını kullanıcılara sunmaya devam ediyor. 

Samsung ’un Galaxy S22 Serisinde kullanıcılara sunduğu Nightography özelliği, premium uslu telefonlar için kamera tecrübesinde hudutları yine tanımlıyor. Kullanıcılar, Galaxy S22 Serisinin Nightography özelliği sayesinde düşük ışıkta ve karanlık etraflarda bile en iyi görüntüleri anında ve paylaşıma hazır biçimde tutabiliyor.

Nightography özelliği, etraftaki ışığın seviyesini tespit edip görüntüyü optimize ediyor

Galaxy S22 Serisinin uslu kamerası, çevredeki ışığı tespit edebilirken, ışık eksildiğinde, buna adapte olabiliyor. Böylece, hem acemi hem de profesyonel resimcilere en sansasyonel kareleri daha kolay tutma imkânı sunuluyor. Samsung Galaxy ’nin gelişmiş kamera sistemi, Nightography özelliği ile neredeyse tüm ışık şartlarına uygun olarak, en ince ayrıntıları bile tutabiliyor. Ayrıca, detay seviyesi ve parlaklığı yüksek bir resim oluşturmak için her iki modda da aynı anda çekim yaparak bu kareleri birleştirebiliyor.  

Samsung Galaxy Unpacked faalliği ile alakalı tüm ayrıntılı bilgileri kullanıcılar, 1 Şubat tarihinde saat TSİ 21.00 ’da Samsung.com ve Samsung ’un YouTube kanalından canlı olarak takip edebilecek. 

 

Kaynak: adamnedio.com