Samsung öğrenci ve öğretmenlere özel olarak akıllı telefon ve tablette Eylül ayı boyunca indirim uygulayacak

PAYLAŞ
Samsung öğrenci ve öğretmenlere özel olarak akıllı telefon ve tablette Eylül ayı boyunca indirim uygulayacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, talebelere Eylül ayı süresince uslu telefonlarda %18,  tabletlerde %20 indirim uygulayacak. Tüm indirimlere ek olarak şayet talebeler Galaxy S21 FE model uslu telefonu seçim ederlerse, Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü armağanı ile beraber sunulacak. Bu indirimden hocalar da eş zamanlı olarak yararlanabilecek.

Talebelerin coşkuyla beklediği indirimli tablet ve cep telefonu satışında  Samsung ’dan hoş haber geldi.  Samsung Electronics, talebelerin eğitim yarıyılına başlamasına yakın, tüm tabletlerde %20 ve tüm cep telefonlarında %18 oranında indirim uygulayacak. Ayrıca Samsung Galaxy S21 FE uslu telefonda indirimlere ek Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü armağanlı özel kutu talebelere sunulacak. Eylül ayı süresince uygulanacak kampanyalardan eş zamanlı olarak hocalar da yararlanabilecek.

Lider ve lider marka olarak harcayıcıların temennilerini karşılamanın her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirten Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Üniteyi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir, “Bu stratejimiz güzergahında, gençlerimizin uzun vakittir beklediği bir indirimde onlara destek olmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi. Uslu telefonların eğitim gibi alanlarda sınırsız ilerlemeye açılan bir kapı olduğunu vurgulayan Murat Azdemir, “Samsung Electronics Türkiye olarak uslu telefon ve tablet pazarında talebe ve hocalar için mahsullerimizi daha da erişilebilir kılmak en büyük gayemiz. Önümüzdeki yarıyılda yapılacak tertip etmelerde de kullanıcılarımıza üstün teknolojileri en uygun koşullarla sunmak için çalışacağız” diye konuştu. 

Samsung ’un talebelere ve hocalara özel olarak tüm cep telefonlarında uyguladığı %18 ve tüm tabletlerde uyguladığı %20 indirimden faydalanmak için shop.samsung.com.tr adresinde, e-devlet üzerinden alınacak talebe/hoca belge numarasının doğrulanması yeterli olacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı