Samsung, oyun tutkunlarını heyecan dolu yeni Odyssey Evreni'ne çağırıyor

PAYLAŞ
Samsung, oyun tutkunlarını heyecan dolu yeni Odyssey Evreni'ne çağırıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, Odyssey monitör serisinden esin alarak, çok beğenilen Fortnite oyunu için ‘Odyssey Âlemi ’ isminde yeni bir reyin içi harita geliştirdi. Fortnite için özel olarak oluşturulan şahsileştirilmiş harita, 23 Mart ’ta reyin severlerin kullanımına açıldı. 

Samsung Electronics, premium Odyssey ekran serisinde reyin tutkunlarına Odyssey Âlemi ismi altında yeni bir şahsileştirilmiş reyin içi harita sunduğunu duyurdu. Reyin beğenirler, 23 Mart haysiyetiyle eşsiz özelliklere sahip bu haritayı Fortnite reyin tecrübesinde kullanmaya başladı.

Reyin tutkunlarına özel olarak geliştirilen Odyssey Âlemi, Samsung Odyssey monitör serisinin yeni nesil oyunlar mevzusunda farkını ortaya koyarak, yeni bir reyin içi tecrübe platformu sunuyor. 

Odyssey Âlemi, Odyssey serisinden esin alan değişik reyin içi bölgelerden oluşuyor. Yeni ve sabit reyin içi haritada 5 ayrı bölge bulunuyor ve bu bölgelerden her biri Odyssey monitör serisine ait değişik modellerden esin alıyor. Misalin, “Level Ark” bölgesi, ismini “Odyssey Ark” modelinden alırken, modelin 55 inç büyüklüğündeki ekranında yeni bir çekici reellik seviyesi vadediyor. Harita içindeki G9∙G8∙G7∙G6 seviyeleri ise Odyssey Neo G9 ve G8 ’den esin alıyor. Her reyin içi bölgede reyin tutkunlarına değişik bir vazife veriliyor. Oyuncular, reyin süresince muhtelif maksatlara ve mükâfatlara erişmeye çalışıyor. 

Odyssey Kâinatının açılışı Twitch üzerinden takip edildi

Odyssey Âlemi, Samsung ’un resmi Odyssey Twitch kanalında reyin yayıncılarının ağırlandığı bir aktiflikle açıldı. Böylece reyin tutkunları, en hoşlandıkları Twitch yayıncılarının gözünden haritaları canlı olarak tecrübeleme talihi tuttu. Davetli reyin yayıncıları SypherPK 634.6M takipçi ve NickEh30 435.5M takipçi, 23 Mart akşamı Türkiye saati ile 21.00 ’den itibaren Odyssey özel yayınına katıldı. 

Davetli yayıncılar, coşku dolu bir reyin akışı içinde yeni haritanın sunduğu tecrübeyi izleyicilerle paylaşırken izleyiciler de haritayı keşfetmenin yollarını bilip Odyssey monitörlerle özel armağanlara erişme talihi tuttu. 

Samsung Electronics Görsel Ekran Kısmı Başkan Yardımcısı Hoon Chung, sundukları yeni platformla alakalı olarak, “Odyssey serimize özgü şahsileştirilmiş yeni reyin tecrübesini ve Odyssey Kâinatını duyurmaktan mutluluk dinliyoruz. Dünyanın en beğenilen oyunlarından birinde monitör serimizle etkileyici bir reyin sevinci vadediyoruz. Alanında lider Odyssey acelesi reyin monitörlerimizin sunduğu yeni ve coşku dolu tecrübeleri duyurmaya devam edeceğiz,” dedi. 

 

Kaynak: adamnedio.com