Samsung tabletlerde kaçırılmayacak karne kampanyası

PAYLAŞ
Samsung tabletlerde kaçırılmayacak karne kampanyası
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, Karne yarıyılına özel başlattığı ve 31 Ocak Salı gününe kadar geçerli tablet kampanyası ile karne coşkuyu yaşayan talebelerin ve ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, geniş yelpazedeki Galaxy tabletler birbirinden avantajlı indirimlerle sunuyor.

Samsung ’un 31 Ocak 2023 23:59 tarihine kadar geçerli tablet kampanyası kapsamında; Galaxy Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ veya Tab S8 Ultra tablet alacak kullanıcılar, kaçırılmayacak öneri ve fırsatlardan faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında; Galaxy Tab S6 Lite 5799 TL, Tab A7 Lite 2199 TL, Tab S7 FE 7699 TL, Tab A8 ise 3099 TL tavsiye edilen satış maliyetiyle kullanıcılara sunulacak. Samsung ’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki Galaxy Tab S8 13499 TL, Tab S8+ 15999 TL, Tab S8 Ultra ise 18999 TL maliyetiyle indirimli olarak kullanıcılara sunulacak.

Galaxy Tab S8 serisi iş, mektep ve cümbüşün sınırlarını yine tanımlıyor

Samsung ’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki tüm makineler, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu mesken ve uslu otomatik kadraj teknolojisiyle profesyonel bir görüntülü konuşma tecrübeyi sunuyor. Aynı zamanda kapsamı genişletilen Çoklu Etkin Pencere ve Samsung DeX sayesinde devrim kalitesindeki çoklu vazife özellikleri, parola gözetmeli Süratli Paylaşım ile de tehlikesiz ve kolay dosya paylaşımı asıllaştırılabiliyor. Yeni ve süper süratli 4nm operasyoncunun yanı sıra tabletle beraber gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen ’, Galaxy Tab S8 ’in yenilikleri arasında. S Pen, kâğıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir tecrübe sunuyor. Tüm bu özellikler en ince ve dayanıklı Armor Aluminum malzemeyle üretilen aygıt gövdesinde toplanıyor. Ayrıca Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran ’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş ’ gibi özellikler sayesinde öteki Galaxy makinelerinden oluşan ekosistem ile tamamıyla geçim içinde çalışıyor.

Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en süratli harekâtçı olan 4nm yonga ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm vazifelere yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor. Daha fazlasına gereksinim dinleyenler ise Galaxy Tab S8 Ultra ’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm lüzumlarını karşılayabilecek. Ayrıca Galaxy Tab S Ailesinde yer alan öteki modeller Tab S8 Ultra, Tab S8+, Tab S8, Tab S7 FE, Tab S6 Lite de isteğe bağlı bir micro SD kart ile 1 TB ’a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. Galaxy Tab S8 serisi aynı zamanda, Wi-Fi 6 ’nın bant genişliğini ve üst sınır süratini iki katına çıkaran Wi-Fi 6E desteğine sahip Samsung ’un geliştirdiği ilk tablet serisi. 

 

Kaynak: adamnedio.com