Samsung'dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon hediyesi

PAYLAŞ
Samsung'dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon hediyesi
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Evrensel TV pazarının lider adı Samsung, premium ekranların başını sürükleyen Neo QLED ve OLED TV Acelesi özelinde kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Seçili Samsung OLED 4K, Neo QLED 4K, veya Neo QLED 8K TV ’lerden birini ön sipariş sürecinde satın alacak kullanıcılara, Galaxy uslu telefon hediye ediyor. 

Geliştirdiği lider teknolojilerle görüntü niteliği ve inovasyonun hudutlarını zorlamaya devam eden Samsung, 28 Mart – 18 Nisan 23:59 tarihleri arasındaki kampanya kapsamında; en yeni Samsung premium segment TV ’lerden birini ön sipariş kampanyasıyla satın alacak kullanıcılar için Galaxy uslu telefon hediyesi sunuyor.

En yeni premium segment TV ’ler için ön siparişe özel Galaxy uslu telefon hediyesi

Samsung, kampanya kapsamında üstün görüntü niteliği, yüksek çözünürlüğü ve teknolojik ekipmanlarıyla öne çıkan seçili yeni Neo QLED 8K TV modellerinden birini alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra uslu telefonlardan birini hediye ediyor. Ayrıca, seçili Neo QLED 4K veya OLED 4K TV modellerinden birini alacaklara ise Galaxy A54 uslu telefon hediyesi sunuyor. Kampanya kapsamında; QN900B Neo QLED 8K Smart TV alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra uslu telefonlardan biri, QN90 Neo QLED 4K Smart TV veya seçili OLED 4K TV modellerinden alacak kullanıcılara ise Galaxy A54 uslu telefon hediye sunuluyor. 

Yeni Neo QLED 8K TV ile reele en yakın görüntü tecrübeyi

Samsung, yeni Neo QLED 8K TV Acelesi ve son teknoloji MICRO LED ’leri ile etkileyici bir TV tecrübeyi vadediyor. Arka ışık teftişi, kontrast seviyeleri, kalibrasyon ve derinlik artırımı gibi, Samsung ’un sunduğu birbirine geçim sağlayan bir hayli özellik, reele en yakın görüntü niteliğini ortaya koyuyor.  Yeni Neo QLED 8K TV acelesi, reele çok yakın görüntüleri sunarken, görüntü niteliğinde sanki bir çığır açıyor. Aktüellenmiş Nöral Quantum Harekâtçı 8K, yeni suni zihin AI yardımlı yükseltme özelliği ve yeni kalibrasyon uygulaması sayesinde, kullanıcılar reele daha yakın bir TV ve ekran tecrübeyi yaşıyor. Üstelik, bu tecrübeyi ileri seviyede şahsileştirme özellikleriyle çok kolay bir biçimde idareyebiliyorlar.

Samsung ’un 2022 QLED TV ’lerine dünyanın ilk ‘Pantone Onaylı ’ sertifikası

Samsung ’un tüm yeni 2022 QLED modelleri Pantone Eşleştirme Sisteminin PMS yaratıcısı ve dünya renk sanayisinin lideri Pantone markasından da ‘Pantone Onaylı ’ sertifikasını aldı. Samsung ’un hem 4K hem de 8K görüntü niteliğine sahip 15 adet QLED TV ve 5 değişik monitör modeli olmak üzere 20 değişik modelden oluşan yeni 2022 model QLED TV Acelesi, 2030 değişik Pantone rengini ve 110 cilt tonu rengini doğru yansıtabildiği için Pantone tarafından bu sertifikaya layık görüldü.

 

Kaynak: adamnedio.com