Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis Hizmetlerini Başlatıyor

PAYLAŞ
Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis Hizmetlerini Başlatıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Schneider Electric, endüstriyel firmaların dijital mutasyon yolculuklarını desteklemek ve süratlendirmek üzere stratejik tasarılama ve uygulamaları kapsayan Endüstriyel Dijital Mutasyon Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı. İşletmenin diğer tüm faaliyetlerinde olduğu üzere bu yeni servisleri de küresel tecrübe ve yerel uzmanlıkla, şirket seviyesinde sürdürülebilirlik, endüstriyel performans, dijital işlem ve enerji yönetimi amacıyla hakikatleştirilecek. 

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Mutasyon Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı. Uzmanlaşma odaklı bu küresel hizmetler, endüstriyel firmaların geleceğe hazır, yenilikçi, sürdürülebilir, tesirli ve uçtan uca bir dijital mutasyon hakikatleştirmelerine dayanakçı olmak üzere planlandı.

Endüstriyel dijitalleşme için ispatlanmış ve ölçeklenebilir bir metodolojiye katlanan bu servisler, keşif, teşhis, strateji, tasarım, uygulama ve kesintisiz alıcı başarısını kapsıyor. Böylece endüstriyel firmalar, operasyonel faydalılık, işgücü yetkilendirmesi, sürdürülebilirlik, enerji faydalılığı, varlık optimizasyonu ve siber güvenlik başta olmak üzere stratejik maksatlar kapsamında yüksek bir tesir elde etmek üzere Schneider Electric ’in endüstriyel yazılımlarıyla desteklenen derin endüstriyel ve enerji alanındaki uzmanlığından yararlanabiliyor.

 

Bu yeni nesil hizmetleri değerlendiren Schneider Electric Endüstriyel Otomasyon Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Fromager, “Zaferle yürütülen bir endüstriyel dijital mutasyon, yerel gereksinimleri destekleyecek kadar çevik bir küresel vizyon gerektirir. Böyle programlar, sağlam siber güvenlikle desteklenen faydalılık, sürdürülebilirlik ve çalışan yetkilendirmesine içerir. Bu güzergahta, lider enerji yönetimi ve otomasyon teknolojimiz ve yazılımlarımız tarafından desteklenen rakamsız sektördeki eşsiz dijital mutasyon tecrübemizle Schneider Electric olarak bu alandaki liderliğimizi ispatlamış gidişattayız. Bu tecrübeyi ve bilgi birikimini değişik sanayilere aktarmak ve böylece küresel çapta ehemmiyetli bir lüzuma cevap sunmak üzere yaşama geçirdiğimiz yeni servislerimiz, küresel takımlarımızın bütün dayanağıyla yerel uzmanlar tarafından sağlanacak ve endüstriyel mutasyonu süratlendirecektir” dedi.

Schneider Electric, alıcılarına müteveccih endüstriyel dijital mutasyon hizmetlerinin yanı gizeme dünyanın değişik noktalarındaki uslu fabrikaları ve dağıtım merkezleri ile de endüstriyel gelişimde ehemmiyetli bir role sahip. Firma, Dünya Ekonomi Forumu tarafından 4. Endüstriyel Devrim 4IR Advanced Lighthouse mükâfatı ile birden fazla fabrikası mükâfatlandırılan ender işletmelerden biri. Dünya Ekonomi Forumu tarafından tanımlanan ve Deniz Fenerleri Lighthouses olarak kabul edilen fabrikalar, zorlu finansal, operasyonel ve sürdürülebilirlik maksatları yönünde harekâtlarını, değer zincirlerini ve iş modellerini dönüştürmek üzere 4IR teknolojisini kaptan uygulamadan büyük ölçekli entegrasyona dönüştürebilmiş kuruluşlar olarak küresel gelişime liderlik ediyor.  

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı