SCP Temalı Taktiksel Oyun Contain'in İlk Geliştirici Bildirimi Yayımlandı.

PAYLAŞ
SCP Temalı Taktiksel Oyun Contain'in İlk Geliştirici Bildirimi Yayımlandı.
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Takribî bir buçuk yıldır SinginGiant işletmesi tarafından geliştirilmekte olan Contain oyunumuz, ülkemiz de ilk SCP* ayrıntıları kapsayan Strateji FPS oyunu olarak piyasaya çıkacak. 

Oyunun tüm aydınlatmaları ve assetleri Unreal Engine 5 reyin motoruna geçirilmesiyle birlikte, tamamen yenilendi. SinginGiant takımındaki 3D sanatkârların yoğun çalışması neticesinde bir hayli asset de tekerrür elden geçirilmeye devam ediyor. FPS oyunlarında özellikle vuruş hissiyatının çok ehemmiyetli olduğunun şuurunda olan takım, bu mevzuda çok hassas davranıyor. 

Geliştirici takımın başında olan Sonat Samir bu mevzuda şunları söyledi: “SinginGiant ’da çalışan herkes strateji FPS oyunlarını çok seven ve uzun zamandır bu tip oyunları oynayan geliştiricilerden oluşuyor. Takımımız özellikle silahlar mevzusunda uzman 3D sanatkârlara sahip. Yalnızca animasyon değil silahlara takılan aparatlar, ses ve efektler mevzusunda da oldukça seçici davranıyoruz. Oyuncunun silahını istediği gibi özelleştirebilmesini ve bunları kullanırken sezmesini istiyorum”. 

Contain öyküsü misyonlarla ilerlemeye devam edecek. Birden fazla düşman tipini hakimiyet altına almanız, durdurmanız veya yok faktörüz gerekirken, bir yandan da doğaüstü anomalilerle karşılaşmaya başlayacaksınız. Misyonlar sırasında karşılaşacağınız bazı paranormal hadiseler ise gelişigüzel çalışmaya devam edecek.

Contain Steam ’in yanı gizeme Güney Kore ’de özel olarak Smilegate işletmesinin Stove platformunda, Erken Ulaşım olarak piyasaya sürülecek. Erken Ulaşım çıkışında yer alacak silahların listesi ise şöyle: 

İlk Silahlar; Erken Ulaşım ’in başında

AR15, M4, MP5, FN FAL, Kriss Vector, SIG MCX Spear, SIG MPX SBR, SIG MCX Virtus, AK203, UMP45, SpringfieldPDW, MK18, Atatürk Kültür Merkezi, MP7, G36, Scar-H, G3A3, M14.

İkincil Silahlar; Erken Ulaşım ’in başında

Glock 19 Gen4, 1911, Beretta m9, FN Five Seven, 2011 JW, HK USP.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı