Sennheiser SPORT True Wireless: Performansınıza Yeniden Odaklanın

PAYLAŞ
Sennheiser SPORT True Wireless: Performansınıza Yeniden Odaklanın
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Sennheiser, spor ve idman dünyasında da SPORT True Wireless ile ses performansını yine belirliyor. Enerji veren, yüksek nitelikli ses tecrübeyi ve rahatlık sunan Sennheiser SPORT True Wireless kulaklıklar, etkinliğiniz ne olursa olsun her zaman yanınızda olmaya hazır.

Sennheiser, kullanıcıların performansını daha da geliştirmek için planlanan SPORT True Wireless kulaklıklarını dikkat topluyor. Sennheiser SPORT True Wireless, uyarlanabilir yankıyı, dokuz saatlik sürekli dinleme süresi ve elverişli tasarımı sayesinde en zorlu şartlarda dahi kullanılabiliyor.

SPORT True Wireless, sarih ve kapalı kulak silikonu alternatifleri ile her türlü idman civarında vaziyetsel farkındalık sunuyor. Sarih hava koşularında sarih kulak silikonlarıyla dış hengameyi balanslı bir biçimde içeri alarak, beden kaynaklı hengameyi en aza indiriyor. Kapalı kulak silikonları ise yüksek seviyede pasif hengame izolasyonuyla spor salonunda arka tasarı gürültüsünü yasaklıyor ve daha fazla odaklanma olanağı sağlıyor.

SPORT True Wireless ’ın özel ekolayzır ayarları, enerji veren ses niteliği ve bütün bas performansıyla idmanlarınızı daha neşeli hale getiriyor. Bluetooth 5.2 geçimliliği, Smart Control uygulaması ile EQ özelleştirmesi, müzik, aramalar ve sesli asistanlara ulaşım hakimiyeti gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Sennheiser SPORT True Wireless, SBC, AAC ve AptX gibi ses kodekleri takviyesiyle yanılgısız ses tecrübesini kullanıcısına sunuyor.

Rahat ve tehlikesiz bir geçim tutmak için elverişli tasarıma sahip olan SPORT True Wireless, IP54 sayesindeki toza ve su atlamalarına dayanıklı yapısı ile terlemeden ve yağmurdan etkilenmeden yüksek performans sağlıyor.

Sennheiser SPORT True Wireless kulaklıklarla, idmanlarınızı bir üst seviyeye taşımak muhtemel. Şimdi, her zorluğa uygun olan bu etkileyici kulaklıkla motivasyonunuzu yüksek tutun ve daha iyi neticeler elde edin.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı