Sevginizi göstermenin en güzel yolu Canon'dan geçiyor

PAYLAŞ
Sevginizi göstermenin en güzel yolu Canon'dan geçiyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Herkes için sevgisini göstermenin yolu değişik. Bu özel ve bedelli ifade şekillerinden biri de hiç kuşkusuz hoş anlarınızı bir değişle ebedileştirmek. Siz de bu Sevgililer Günü ’nde beğendiğiniz ve beğenildiğiniz an ’larınızı ve böylesine hoş öyküleri beğendiğinize hediye etmek isterseniz çözümünüz Canon ’da!

Sevgililer Günü ’nde beğendiğinize, öykülerinizi hediye faktörün en hoş yolu Canon ’dan geçiyor. Canon değişik işlevdeki, Selphy CP1500, Selphy Square QX10 ve Pixma G3420 yazıcılarıyla en bedelli hatıralarınızı sevgiyle ebedileştiriyor. 

Romantik, unutulmaz ve sevgi dolu anlarda sürüklediğiniz resimlerin baskısını anında alıp, 100 seneye kadar aynı nitelikte kalmasını sağlayan bir ürünle kendi özel hediyenizi kendiniz hazırlamak istiyorsanız Canon SELPHY ailesinden CP1500 ve Square QX10 bütün size göre. Hazırladığınız hediyelerle duygularınızı ifade etmenizi sağlayan bu ürünler, alternatifiyle de stilinizi yansıtıyor. 

Düğünlerden aile buluşmalarına; partilerden yemek organizasyonlarına kadar usunuza gelebilecek her özel günde tuttuğunuz unutulmaz karelerinizi ebedileştirmede büyük takviyeciniz olacak SELPHY CP1500 ile harika öykülerin mimarı olacaksınız. Kartpostal, kare format ya da mini çıkartmalar… Kompakt ve süratli yapısı sayesinde, sınırsız rakamda uslu telefona bağlayarak yüksek nitelikte baskı almaya imkân sağlayan SELPHY CP1500, hoşlandıklarına özel bir hediye vermek isteyenlerin bırakılmazı oluyor. Beyaz, pembe ve siyah olmak üzere üç alternatifiyle de her zevke hitap eden bir ürün seçkisi sunuyor.  

Resimlerinizin asıl öyküsünü herkese duyurmak için birebir olan SELPHY Square QX10 ’un anekdotlar yazabileceğiniz kenarlıklara sahip yüksek nitelikli kağıtları size hediye mevzusunda dayanakçı olmak için bekliyor. Sevgililer Günü ’nde hazırlayacağınız özel hediyeyi şahsileştirmede en büyük takviyeciniz olacak bu resimleri hislerinizi ifade edecek tümcelerle süsleyebilir, sevginizi dile getirebilirsiniz. Hediyenizi hazırlamanın ötesinde zaman mekân fark etmeksizin size her zaman eşlik edecek bu ürün; beyaz, pembe, yeşil ve siyah renk seçenekleriyle aynı zamanda özel günler için harika bir hediye alternatifi haline geliyor. 

Sevgisini daha büyük ebatlarda ifade etmek isteyenler için A4 ebadına kadar kenarlıksız resim basabilen Pixma G3420, düşük maliyetiyle yüksek yararlılık sağlıyor. Daha büyük hatıralar için daha büyük baskılar alabilir, nitelikli resim baskısının neşesini çıkarabilirsiniz! Uslu ve süratli iletişimi sayesinde ise ister telefonunuzla ister WI-FI ile pratik biçimde bağlanabilirsiniz.

Hediye hazırlamanın en ehemmiyetli noktalarından biri de yaratıcılık… Hazırladığınız hediyeyi şahsileştirip yaratıcılığınızla buluşturduğunuzda, eşsiz bir eser ortaya çıkıyor. Yaratıcılık mevzusunda da sizleri yalnız vazgeçmeyen Canon, manyetik ve yine yapıştırılabilir kağıtlarıyla esin kaynağı oluyor. Canon yazıcılarıyla baskısını aldığınız resimler her zaman göz önünde olsun diyorsanız, manyetik ve yine yapıştırılabilir kağıtlar sizin için ideal çözüm! İstediğiniz her resmin baskısını alarak konutunuzda beğendiğiniz bir köşeyi, buzdolabınızın üzerini veya çalışma civarınızı sanki birer sergiye dönüştürebilir, sevgi dinlediğiniz ne varsa her zaman size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com