Simülatör uçaklarla uçuş deneyimi Palladium AVM'de

PAYLAŞ
Simülatör uçaklarla uçuş deneyimi Palladium AVM'de
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Mayıs ayı içinde birbirinden cümbüşlü faalliklere ev sahipliği yapan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerine eşsiz bir uçuş deneyimi yaşatacak. Ziyaretçiler, ayaklarını yerden kesecek olan Turkish Aero Simülatörleri faalliğine fiyat ödemeden katılabilecek.

ECE Türkiye Proje İdare A.Ş. tarafından idarenmekte olan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilerini ‘uçurmaya ’ hazırlanıyor.

Joystick, anahtarlar, pedallar ile havacılık tutkunlarını tatmin edecek işlevlere sahip Turkish Aero Simülatörleri, 19-27 Mayıs tarihleri arasında hafta içi 13:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında Palladium AVM ’nin zemin kat küre alanında yapışacak olan simülatör uçuş aktifliği, ziyaretçilere nitelikli VR görüntü sistemiyle bütün bir kokpit tecrübeyi yaşatacak. F16, Cessna 182SP ve Topgun VR-Jet F18 uçaklarının simülatörlerinin yer alacağı faallikte ziyaretçiler hiçbir fiyat ödemeden eşsiz anlara şahitlik edecek ve sevinç dolu bir uçuş deneyimi edinecekler.  

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı