Star Wars Jedi: Survivor'dan yeni fragman!

PAYLAŞ
Star Wars Jedi: Survivor'dan yeni fragman!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dünya çapında satış rekorları kıran Star Wars Jedi: Fallen Order ’ın devamı olan ve oyunseverler tarafından merakla beklenen Star Wars Jedi: Survivor için yeni bir öykü fragmanı yayınlandı!

Respawn Entertainment, EA ve Lucasfilm Games; 28 Nisan ’da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor ’ın SWJS yeni öykü detaylarının üzerindeki perdeyi kaldırdı. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Jedi destanının yeni kısmı Survivor, bizleri, galaksinin geleceğe dair umutlarını omuzlarında taşıyan, daha güçlü ve tecrübeli bir Cal Kestis Cameron Monaghan ile buluşturuyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order‘daki vakalardan beş sene sonrasını mevzu alan SWJS ’nin yayınlanan yeni fragmanında Cal, Mantis Tayfayı ile bir araya kazançken; Cere Junda Debra Wilson, Greez Dritus Daniel Roebuck, Merrin Tina Ivlev ve yeni ¨paralı asker¨ Bode Akuna Noshir Dalal ile karşılaşıyoruz. İmparatorluğun gölgesinde mukadderatıyla yüzleşmek isteyen Cal ’ın bu arayışı, onu ve dostlarını ¨Bedlam Raiders¨ın konutu olan Koboh da dahil olmak üzere Star Wars cihanındaki yeni seyyarelere ve tanıdık sınırlara sürükleyecek.

28 Nisan ’da tüm yeni nesil konsollar ve PC için yayınlanacak olan SWJS, yeni neslin tüm avantajlarından faydalanacak ve bütün anlamıyla sinematik bir ¨Jedi tecrübeyi¨ sunacak.

Efor sizinle olsun!

 

Kaynak: adamnedio.com