Steam NEXT Fest'te DLSS Oyun Şöleni

PAYLAŞ
Steam NEXT Fest'te DLSS Oyun Şöleni
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Steam NEXT Fest müddeti geldi çattı! GeForce oyuncuları şenlik bitmeden evvel bazı fiyatsız demolar üzerinden RTX teknolojilerine tecrübeleyebiliyor.

 

DLSS 2 ile Demoları Keşfedin!

2023 Haziran ayındaki Steam NEXT Fest, 19 Haziran 20:00 ’dan 26 Haziran 20:00 ’a kadar sürecek. Steam NEXT Fest ’de NVIDIA DLSS 2 geçimli şu oyunlar yer alacak:

  

Route 66 Simulator: The Free Ride Starsiege Deadzone Synced SlavicPunk: Old Timer Luna Abyss Lies of P

Steam Next Fest – Haberler, Demolar ve Daha Aşırısı!

Steam Next Fest: Haziran 2023, hayranların istedikleri oyunların demolarını sınayıp geliştiricilerle muhabbet ederken, aynı zamanda canlı yayınlar izleyebilecekleri ve Steam ’de çıkacak oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri, birkaç güne dağılan bir kutlama. Geliştiriciler, Steam Next Fest sayesinde oyunculardan oyunlarına dair geri bildirimler alabilirken oyunlarının Steam ’de çıkacağı güne hazırlık olarak kitlelerini oluşturabilme fırsatı tutacaklar.  

 

Demoları Deneyin: Rastgele bir oyunun üstüne geldiğinizde oyunun oynanabilir demosunu indirmek için bir tuş bulacaksınız. Hemen deneyin! İstediğiniz hepsini sınayabilirsiniz. Canlı Yayınları İzleyin: Şenlik sayfasının en başında canlı yayın tarihlerini göreceksiniz. Çoğunlukla istediğiniz oyunun üretimci takımını oyunu oynarken ve suallerinizi cevaplarken bulacaksınız. Canlı yayının altındaki chat ikonuna tıklayarak chat penceresini açabilir ve muhabbete siz de dahil olabilirsiniz.  Hoşlandığınız Oyunları İstek Listenize İlave Edin: Çıkışından haberdar olmak istediğiniz bir reyin mi var? Rastgele bir oyunun üstüne geldiğinizde sağ en üst köşede istek listenize ekleme tuşunu göreceksiniz. Bu sayede reyin çıktığı zaman email yoluyla haberdar olabilirsiniz. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı