TCL'in yenilikçi özelliklere sahip QLED TV modeli C645 satışa çıktı

PAYLAŞ
TCL'in yenilikçi özelliklere sahip QLED TV modeli C645 satışa çıktı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyanın en çok satan ikinci markası TCL Electronics, irtibatlı ve uslu bir yaşam stilinin parçası olarak HDR filmlerin, sporların ve oyunların neşesini çıkarmak için yüksek nitelikli, interaktif ev cümbüşü isteyenler için müthiş bir televizyon olan yeni TCL 4K QLED TV modeli C645 ’i Bilkom teminatıyla Türkiye ’deki harcayıcılara sunuyor.

Son teknoloji Quantum Dot Teknolojisi sayesinde TCL C645, bir milyardan fazla renkten oluşan asıl sinematik renkler sunuyor. Yaz ortasında güneş odaya girdiğinde dahi kullanıcıların canlı renklerle net görüntüler görebileceği yüksek parlaklık seviyesi ile C645, müthiş kontrast, canlı ve doğru renklerin yanı gizeme gölge ve en ince detayları da sunan üstün bir Yüksek Zinde Aralık HDR tecrübeyi için HDR10+ ile donatıldı.

Dolby Vision ile C645, daha fazla rakamda renk görüntüleyerek, kontrastı artırarak ve parlaklık seviyelerini yükselterek Dolby ’ye özel içeriklerin gösterimini evde değil de bir sinema salonundaymış gibi geliştiriyor.

Görüntü niteliğini bitirmek için yüksek nitelikli hoparlörlere sahip olan kullanıcılar, çekici Dolby Atmos ses niteliğinin neşesini çıkarabilirler.

TCL ’nin AiPQ Engine 3.0 ’ı, yüksek karşıtlık, kristal netliği, canlı renkler, ipeksi pürüzsüz hareketler ve çoklu HDR yardımı dahil olmak üzere 5 değişik Ai-Picture-Quality optimizasyon algoritması ile C645 ’in içerikleri tutarlı ve yüksek nitelikli 4K çözünürlükle işlemesini sağlıyor.

 

Oyuncular için de ebedi cümbüş

Game Accelerator teknolojisi 120Hz ’e varan yenileme süratiyle size daha akıcı bir reyin tecrübeyi sunuyor. TCL C645 ’in gelişmiş hareket geliştirme algoritması, kullanıcılar spor yarışmaları, süratli tempolu filmler veya video oyunları oynarken, hareketli görüntü fluluğunu eksiltmeye ve hareket izlerini asgaride yakalamaya dayanakçı oluyor.

TV ’de en iyi 4K HDR görüntü niteliğini elde etkenin bir hayli yolu var: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR Dolby Vision. TCL C645 hepsini birden destekliyor. Çoklu HDR Formatı ile yeni TCL C645, TV ’de en iyi 4K HDR görüntü niteliğini sunuyor ve kullanıcılar akış hizmetlerinde Dolby Vision içeriklerini izlerken her zaman en iyi formatı destekliyor.

C645 aynı zamanda optimize edilmiş bir reyin tecrübeyi sunan akıcı ve duyarlı bir ekran: HDMI 2.1 ve ALLM ile oyuncular en düşük gecikme müddetini ve reyin için en iyi görüntü ayarlarını otomatik olarak tecrübeleyecek. C645 ’te 120Hz yenileme sürati, eşsiz algoritmalar ve TCL teknolojisi ile elde ediliyor. 

Bu yeni TCL QLED 4K TV, Google TV ile geliyor, başka bir deyişle kullanıcılar akış hizmetlerinde bir araya gelen ebedi içerik alternatiflerine filmler, gösteriler, TV ve daha aşırısı sahip olacaklar. Kullanıcılar ayrıca izledikleri ve alakalarını sürükleyen içeriklere dayalı tekliflerle yeni filmler ve gösteriler keşfedecekler. Hatta doğrudan telefonlarından izleme listelerine ekleme yapabilecekler, böylece teklifleri her zaman aktüel olacak. C645, kullanıcıların yaşamını daha uslu ve kolay hale getirmek için yerleşik Google Asistan ile gelişmiş ve entegre eller özgür ses hakimiyeti ile donatıldı.

TCL C645, Bilkom ’un yaygın online ve fiziksel satış ağında harcayıcılarla buluşmaya başladı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı