TECNO'nun merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1 Teknosa mağazalarına özel olarak satışa sunuldu!

PAYLAŞ
TECNO'nun merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1 Teknosa mağazalarına özel olarak satışa sunuldu!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Sürekli yeniliklerin peşinden koşan TECNO ’nun yüksek performansı uzun pil kullanımı ile birleştiren ultra ince dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1, 10nm teknolojisiyle üretilen bereketli Intel Core i5 işlemcisi, 12GB RAM ve 512GB ’lık SSD depolama alanına sahip üç değişik renk seçeneği Gümüş Gri, Uzay Grisi, Metalik Lila ile sadece teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin lidersü Teknosa mağazalarında, 13.999 TL maliyet yaftayı ile satışa sunuldu. MEGABOOK T1, premium alüminyum tasarımıyla 14.8mm ’ye varan inceliği ve tüy kadar hafif 1.48 kilogram ağırlığı 15.6 inç ebatta sunuyor. Ayrıca, üç güne kadar çalışma sağlayan 17,5 saatlik uzun ömürlü bataryayı ve 65 W eforundaki GaN şarj aygıtıyla da lüzumunuz olan her an en büyük dayanakçınız olmayı vadediyor.

 

İnovasyona verdiği ehemmiyet ve birbirinden stil sahibi ürünleriyle ülkemizde pazar hissesini giderek artıran TECNO, uzun süredir merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1 ’i ülkemizde, lider teknoloji perakendecisi Teknosa ’nın mağazalarına özel olarak satışa sundu.

 

Premium Alüminyum Metal, Startrail Phantom ile buluştu

TECNO MEGABOOK T1, kasa yüzeyine ilave ettiği sarih tondaki çizgiler ile bildiğimiz tasarımların dışına çıkan Startrail Phantom konsepti ile benzersiz bir görünüme sahip. Startrail Phantom tasarımı, dünyanın dönüşü sebebiyle geceleri semanda yıldızların gözlemlenebilen hareketini hatırlayan biçimde birden çok parlak şeridin geçtiği ikili bir tonda betimleniyor. Ayrıca MEGABOOK T1 ’in tüm gövdesi, dokuyu daha ipeksi ve camsı hale getirmek için birinci sınıf alüminyum metalden yapılmıştır.

Ultra incelikte MEGA performans

Sadece 14.8mm ’ye varan inceliği ve alüminyum metal kasası sayesinde kendi segmentinde en hafifler arasına giren 1.48kg ’lık ağırlığıyla gereksinim dinlediğiniz her yerde yanınızda olacak, şık ve performanslı bir ürün olarak tasarlanan MEGABOOK T1, 65W eforundaki GaN şarj aygıtı ile desteklenen 70Wh kapasitesindeki pilsı ile 17.5 saate kadar size eşlik eden harika bir çalışma dostu!

10nm teknolojisiyle üretilmiş ultra bereketli Intel Core i5 işlemcisi sayesinde performansı batarya dayanımıyla birleştiren MEGABOOK T1, 15.6 inçlik350nit parlaklığa sahip, TÜV Rheinland sertifikasına sahip FHD ekranı, 12GB RAM ve 512GB ’lık SSD depolama alanına sahip üç değişik renk seçeneği ile Gümüş Gri, Uzay Grisi, Metalik Lila harcayıcılar ile buluştu.

Medya severler için özel tasarım

TECNO MEGABOOK T1, olağanüstü menteşe yapısı sayesinde gerektiğinde 180 derece açılabilen bir yapıya sahip. Hafiflik ve sağlamlığı görüş açısı ile birleştiren bu özellik sayesinde değişik kullanım senaryolarına geçim sağlayabilen MEGABOOK T1, güvenlik konusunda da kullanıcılarını destekliyor. MEGABOOK T1 ’in sahip olduğu dahili parmak izi sensörü ve 2MP ’lik 1080p çözünürlüklü tehlikesiz ön kamerası ile verilerinize gözetirken, görüşmelerinizi tehlikesiz bir civarda yapabileceksiniz.

TECNO Ar-Ge takımının geliştirdiği TECNO VOC PLUS sistemi, günlük senaryolar için kapsamlı bir ses ve buluşma tecrübeyi sunmak üzere suni akıl destekli teknolojiyle, medya tüketimini seven kullanıcıları performansı ile mutlu etmeyi vadediyor.

MEGABOOK T1 aynı zamanda kablosuz irtibat performansı konusunda da her daim destekçiniz. Wi-Fi 5 kablosuz irtibat adaptörü sayesinde anlık 433 MB/s ’ye erişen irtibat süratlerini destekleyen MEGABOOK T1, üstün irtibat süratiyle iş performansınızı yükseltmek için yaratıldı.

Olağanüstü performansı, hafifliği ve teknolojisiyle, MEGABOOK T1 sadece teknoloji perakendeciliğinin lider markası Teknosa mağazalarında, 13.999 TL maliyet yaftayı ile satışa sunuldu.

 

Kaynak: adamnedio.com