TEKNOFEST Drone Şampiyonasına Müracaat İçin Son 1 Gün!

PAYLAŞ
TEKNOFEST Drone Şampiyonasına Müracaat İçin Son 1 Gün!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Semanın en süratlisi benim diyorsan TEKNOFEST Drone Şampiyonası seni bekliyor. 

Müracaat için son gün 20 Ocak 2023! 

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında tertip edilen TEKNOFEST Drone Şampiyonası yoğun bir ilgi görüyor. Drone yarışçılarının kıyasıya gayret edeceği bu şampiyonada sizde yerinizi almak için çabuk edin. Müracaatların devam ettiği TEKNOFEST Drone Şampiyonasında son müracaat tarihi 20 Ocak 2023.  

TEKNOFEST Drone Şampiyonası ile Havada Büyük Rekabet…

Gençlik ve Spor Bakanlığı onayı ile ülkemizde 2017 senesinden bu yana tertip edilen, 2019 senesinden itibaren de TEKNOFEST kapsamına alınan STM yürütücülüğünde tertip edilen TEKNOFEST Drone Şampiyonası ’nda havada büyük bir rekabet yaşanıyor. Türkiye Hava Sporları Federasyonu, İnsansız Hava Taşıtları Dalı bünyesinde, Gençlik Spor Bakanlığı Şehir Müdürlükleri tarafından verilen sporcu lisansına sahip kişiler ve drone sporuna ilgi dinleyen herkes TEKNOFEST Drone Şampiyonası ’na bireysel müracaat ile katılabiliyor.

Dereceye giren sporculardan birinciye 30.000 TL, ikinciye 20.000 TL, üçüncüye ise 10.000 TL ödül takdim edilecek. Ayrıca TEKNOFEST Drone Şampiyonası Büyük Final yarışının birincisi yine TEKNOFEST 2023 kapsamında tertip edilecek olan World Drone Cup ’ta ülkemizi temsil edecek.

Sporcular tarafından büyük ilgi gören TEKNOFEST Drone Şampiyonası coşkusuna ortak olmak için hemen www.teknofest.org adresini ziyaret edebilirsin.

Cumhuriyetimizin 100. Senesinde TEKNOFEST Heyecanı Üçe Sabrediyor…

Cumhuriyetimizin 100. senesinde İzmir, Ankara ve İstanbul ’da tertip edilecek TEKNOFEST heyecanını üçe katlıyor. Festival heyecanını Türkiye ’nin dört bir yanına taşıyan, ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST 16-19 Mart tarihlerinde İzmir ’de, 27 Nisan-01 Mayıs tarihlerinde İstanbul ’da ve 30 Ağustos-03 Eylül tarihlerinde ise Ankara ’da hakikatleşecek. 

 

Kaynak: adamnedio.com