TEKNOFEST İnsansız Hava Araçları Yarışması'na Başvurular Yeniden Açıldı

PAYLAŞ
TEKNOFEST İnsansız Hava Araçları Yarışması'na Başvurular Yeniden Açıldı
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

TEKNOFEST Teknoloji Müsabakaları kapsamında TÜBİTAK tarafından tertip edilen İnsansız Hava Vasıtaları İHA Müsabakası ’na gösterilen yoğun ilgi ve arz dolayısıyla müracaatlar 01 Şubat 2023 bugün tarihinde tekerrür açıldı. 

İnsansız Hava Vasıtaları teknolojisinde önemli zaferler elde eden ülkemizi yetenekli öğrencilerin buluşma noktası haline getiren TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, milli ve beynelmilel öğrencileri bu zorlu çaba için müsabakaya müracaat etmeye davet ediyor.

Yazılımından ekipmanına kadar gençlerin planladığı İHA ’ların kıyasıya çaba edeceği müsabakaya katılmak için açıklanan son müracaat tarihi 20 Şubat 2023! Bu yeni müracaat dönemini kaçırma, sen de TEKNOFEST ’te yerini hazırla! 

Cumhuriyetimizin 100. Senesinde TEKNOFEST Heyecanı Üçe Dayanıyor

Cumhuriyetimizin 100. senesinde İzmir, Ankara ve İstanbul ’da tertip edilecek TEKNOFEST heyecanını üçe katlıyor. Festival heyecanını Türkiye ’nin dört bir yanına taşıyan, ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST 16-19 Mart tarihlerinde İzmir ’de27 Nisan-01 Mayıs tarihlerinde İstanbul ’da ve 30 Ağustos-03 Eylül tarihlerinde ise Ankara ’da reelleşecek. 

 

Kaynak: adamnedio.com