Teknoloji devi HONOR'dan büyüleyici bir buluşma!

PAYLAŞ
Teknoloji devi HONOR'dan büyüleyici bir buluşma!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HONOR Türkiye, 2 Mayıs Salı günü Raffles İstanbul ’da reelleştirdiği faallikte yeni HONOR X9A, genel ürün grupları ve marka teknolojisini katılımcıların alkışına sundu. İş ortaklarının ve basının yoğun alaka gösterdiği faallikte, HONOR Türkiye ’nin gelecek yatırımları ve tasarılarından bahsedildi.

Teknoloji devi HONOR, iş ortaklarını ve basın üyelerini ağırladığı faallikte katılımcılarda iz vazgeçmeyi muvaffak oldu. HONOR, Türkiye tasarılarından bahsettiği faallikte, sürprizlere de yer vererek katılımcıların sevinçli süre geçirmesini sağladı.

Raffles İstanbul ’da reelleştirilen HONOR faalliğine, basın ve marka iş ortaklarından yoğun katılım asıllaştı. HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, HONOR Türkiye Müessesesel Bağlantı ve PR Müdürü Çınar Turhan ve HONOR Türkiye Eğitim Müdürü Kadir Çolpan ’ın sunum reelleştirdiği faallikte markanın misyonu, taktikleri ve sihrime amaçlarıyla alakalı bilgi verildi.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei; “Henüz 2.5 sene evvel bağımsız olmuş bir marka olarak evrensel anlamda çok süratli biçimde gelişmeye devam ediyoruz. Kullanıcıların alkışına sunduğumuz yeni ürünlerin yüksek arz görmesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Evrensel pazarda tuttuğumuz bu galibiyeti Türkiye pazarında da devam ettirmeyi arzuluyoruz. Her geçen gün Türkiye pazarında bulunan model sayımızı çeşitlendirerek, pazar hissemizi 3 sene içerisinde ciddi biçimde çoğaldırmayı ve Türkiye ’nin en çok seçim edilen 3 markası arasında yer almayı kastediyoruz” dedi.

HONOR ekosistemine ait bir hayli ürünnam yer aldığı faallikte, üst düzey ürün grubuna ait olan Magic serisi de katılımcılar tarafından yoğun alaka gördü. 

Faallikte; Türkiye pazarında yüksek alakayla karşılanan ve ultra sağlam kavisli OLED ekrana sahip, 1 milyarı aşkın renk paletiyle hakikat tonların görülmesine imkân tanıyan X9a ’nın sağlamlığına vurgu yapıldı. HONOR Türkiye Müessesesel Bağlantı ve PR Müdürü Çınar Turhan ise X9a ’nın ekran sağlamlığını tüm davetliler önünde yere düşürme testiyle gösterdi. HONOR ’un niteliğiyle ünlü Xi ’an laboratuvarında geliştirilen X9a, ekran presleme testi, düşürme testi, yazılım kararlılık testi gibi 20 ’den fazla nitelik testinden geçti. Ekran sağlamlığıyla dünya çapında alkış toplayan X9a ’nın yaratıcısı HONOR, kullanıcıları telefonlarının sağlamlığını test etmeye çağırdı. Dünyanın dört yanından onlarca influencer düşme, ceviz kırma ve araba tarafından ezilme gibi senaryolarla makinenin sağlamlığını test etti. HONOR, tüm bu testleri galibiyetle geçen X9a ’nın niteliğine dinlediği güvenle 14 Mayıs 2023 tarihine kadar alınan makinelerde 180 gün fiyatsız ekran metamorfoz garantisi sunuyor.

İnce ve zarif gövde tasarımıyla 175g ağırlığa sahip X9a, bu ebatlar için alışılmışın dışında olan 5100 mAh pili ile 24 saat video oynatma süresi sunuyor. 64 MP ultra net, 5 MP geniş açı ve 2 MP makro kamerasıyla hoş anların nitelikli biçimde ebedileştirilmesini sağlıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı