The Sims 4 – Greenhouse Haven ve Basement Treasures Kitleri Açıklandı

PAYLAŞ
The Sims 4 – Greenhouse Haven ve Basement Treasures Kitleri Açıklandı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

EA ve Maxis, Greenhouse Haven ve Basement Treasures Kitleri ile The Sims 4 ’te oyuncuların kendi bahçelerini ve bodrum katlarını en ince ayrıntısına kadar tasarlamalarına izin veriyor.

Bolca ışık alan, ferah ve yeşilliklerle dolu yaşam alanlarının yanı sıra geçmişten izler taşıyan mobilya ve dekorlarla süsleyebileceğiniz mekanlar yaratmanıza imkân tanıyan Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri, 20 Nisan ’da; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarının yanında PC ’de EA Uygulaması, Epic Games Store, Steam ve Mac ’te Origin üzerinden piyasaya sürülecek.

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri ile oyuncular, hobi bahçeciliği ile uğraşanların hayalini kurdukları seralardan antika eşyaların geçmişine yolculuk yapılan bodrum katlarına kadar duyguları harekete geçiren mekanlar oluşturma ve yoğun hayat temposundan bir süre uzaklaşma olanağı bulacaklar.

The Sims 4 Basement Treasures, Sim ’leri klasik, kullanılmayan eşyalarla dolu bir bodrum odasına ve eski sahiplerinin hatıralarından izler taşıyan eşyaların sihirli dünyasını aralamaya davet ediyor. Küçük bir pakette istiflenmiş plaklardan eski mükâfatlara, aile resimlerinden eskimiş elbiselere kadar her parçanın ayrı bir öyküye sahip olduğunu keşfedecek ve bu eşyaların yeni bir hayata başlamalarına önayak olacaksınız.

The Sims 4 Greenhouse Haven ’da yer alan çok sayıda bahçe malzemesiyle Sim ’ler hayallerindeki serayı tasarlayabilecek, sırça ufalamalı pencere ve kapılar ile etkileyici mekanlar yaratabilecekler. Fidan, saksı, çiçek sepeti ve bunun gibi pek çok aksesuar sayesinde her zevke uygun bir hobi bahçesi oluşturmak kolay bir hal alacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı