The Sims 4'ün yeni genişleme paketi, aile yaşantısını merkeze alacak

PAYLAŞ
The Sims 4'ün yeni genişleme paketi, aile yaşantısını merkeze alacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

EA ve Maxis, The Sims 4 ’şöhret tertemiz özellikler kapsayan ve 16 Mart ’ta yayınlanacak olan 13. genişleme koliyi Growing Together ’in yeni fragmanını oyunseverler ile paylaştı. Kutunun öne çıkan özelliği, aile yaşantısına odaklanması.

EA ve Maxis, The Sims 4 ’şöhret en son ve 13. genişleme koliyi olan Growing Together için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, San Sequoia ismindeki yeni ¨The Sims dünyası¨nın sanki bir tabloyu anımsayan Hopewell Hills Mahallesi ’nde ikamet eden Michaelson Ailesi ’nin hayatından bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni ¨aile enerjikleri¨ hakkında bir hayli ipucu veren videoda, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında ¨sosyal kimya¨nın Simler ’i nasıl etkilediğine tanık oluyoruz; kimi Simler hemen kaynaşırlarken, bazıları ise birbirleriyle çatışıyorlar. Hipotez edilebileceği gibi, tüm bu duyguları oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze alan Growing Together ’da oyuncular, dönüm noktalarında bir hayli kritik karar vermek zorunda kalacaklar; misalin, hakimiyet ettikleri Simler ’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Şayet buna izin vermezlerse aile ilişkileri olumsuz doğrultuda etkilenebilecek, izin verirlerse işler karışık bir hal alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun bütün ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together ’a 16 Mart ’tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One konsol ve Origin Mac uygulaması üzerinden ulaşılabilecek.

Kaynak: adamnedio.com