Togg uslu makineyi için ön siparişler Trumore platformu üzerinden verilecek

PAYLAŞ
Togg uslu makineyi için ön siparişler Trumore platformu üzerinden verilecek
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Togg, dijital platformunu Trumore ismiyle kullanıma sundu

Türkiye ’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, mobilite tecrübesini A noktasından B noktasına gitmekten öteye taşıyarak yine belirleyen dijital platformu Trumore ’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıcıların hizmetine sundu. İlk etapta yalnızca Türkiye ’de kullanıma sarih olacak platform üzerinden Togg uslu makineyi için ön sipariş vermek de muhtemel olacak. 

“Bir otomobilden aşırısı için” yola çıkan Togg, dijital platformu Trumore ’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sundu. Togg, güçlü iş birlikleri ve pek çok değişik özelliğiyle bir platform olarak konumladığı mobil uygulaması Trumore ile fintek, insurtek, blokzinciri, IoT, suni zihin gibi yeni nesil teknolojilerle şahsileştirilmiş, kullanıcı odaklı, uslu ve empatik bir tecrübe yaşatmayı kastediyor. Kullanıcı tecrübesinin merkezde yer aldığı Trumore, Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarıyla kazandıran, dolaştıran, eğlendiren ve kesintisiz büyüyen bir platform olarak Togg mobilite dünyasının yeniliklerini ve fırsatlarını kullanıcılarla buluşturuyor. İlk etapta yalnızca Türkiye ’de kullanıma sarih olacak platform, hizmete sunulmadan evvel alanında uzman adlarla paylaşılıp, onların görüş ve teklifleri güzergahında da geliştirildi. 

Yolculuk tecrübesine özel dijital magnet

Platformu kullanmak için Togg uslu aygıtına sahip olmak gerekmiyor, yalnızca uygulamayı indirip kimlik ID oluşturmak gerekiyor. Platformu oluşturan ürünlerden Earn.more, kullanıcıya kazandıran hizmetleri içeriyor, devamlı ödeme ve ödüllendirme tecrübeleri sunan fintek çözümlerini kapsıyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile taşıt içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak muhtemel oluyor. Dijital varlık yönetimi altında da puan gibi muhtelif ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT ’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Earn.more ’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması bulunuyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk koşullarına göre bireye ve yolculuğa özel oluşturulan bir dijital magnet bu. Go.more uygulamasının bilgileri ile dijital sanat yapıtlarının suni zihin algoritmasıyla bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan eşsiz dijital çalışmalar, kullanıcının varacağı noktaya özel olduğu için normal süsleyici magneti anımsayan ama tamamen yolculuk tecrübesine özel, suni akılla oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

Rota teklifleri de sunuyor, karbon salımı da hesaplıyor

Go.more, kullanıcıyı dolaştıran, şahsileştirilmiş rota tekliflerinde bulunan lokasyon bazlı uslu hizmetler sunuyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, lokanta, rezervasyon operasyonları gibi hizmetler kullanıcıların mobilite tecrübesini devamlı hale getiriyor. Uygulama içindeki tasarruf hesaplayıcı ile yol fiyatı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama gibi servislerden faydalanmak muhtemel oluyor.

Oyunlaştırma ve dijital sanatla daha cümbüşlü bir hayat

Kullanıcıyı eğlendiren, yevmiye hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve neşeli hale getiren uslu yaşam hizmetleri Play.more ’da yer alıyor. Uslu yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, taşıt içi ve mobil reyin uygulamaları, uslu sağlık uygulamaları Play.more servislerini oluşturuyor. USE CASE Mobility® kavramını evrensel bir dil olan sanatla da anlatan Togg, ‘Dijital Arkası Mode ’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji ’, ‘Doğu-Batı ’, ‘Us-Kalp ’, ‘Birlik-Çokluk ’ ve ‘Bugün-Yarın ’ kavramlarını kullanıcıya tecrübeletiyor. Dünyanın önde gelen Türk dijital sanatçılarıyla çalışan Togg ’un bu uygulamasıyla kullanıcılar uslu makine ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse konutlarındaki TV ’lere ya da dijital ekranlarına yansıtabiliyor.

İş birlikleriyle devamlı bir tecrübe 

Scale.more da kesintisiz büyüyen, iş birlikleriyle büyüyen ekosistem ile devamlı ve entegre kullanıcı tecrübeyi sunuyor. Togg şu ana kadar Ava Labs, Trendyol, Hopi, Plug and Play, Türk Hava Yolları, Shell, Paycell, Metaco, Migros, ETIYA, SMART IX, BlindLook ve Qualcomm ile iş birlikleri yaptı.

Müsabaka, kura ya da NFT koleksiyonu ile ön sipariş hakkı

Tüm bu tecrübelerin yanı gizeme Trumore platformu üzerinden Togg uslu makineyi için ön sipariş vermek de muhtemel olacak. Kullanıcılar Trumore platformu üzerinden katılacakları bir müsabaka ya da dilerlerse kura usulüyle Togg uslu aygıtına ön sipariş verme hakkı elde edebilecek. Aynı zamanda Togg ’un, Cumhuriyetin 100 ’şöhretçi senesine özel olarak üreteceği ve sarih artırma ile satışa sunacağı NFT koleksiyonu kapsamında da 2023 adet uslu makine için ön siparişe katılma hakkı ve sıralama önceliği olacak. 

Siparişleri şubat ayında açıyoruz

Togg CEO ’su M. Gürcan Karakaş, mobilite ekosistemini Trumore dijital platformuyla genişletip yaygınlaştırdıklarını belirterek, şunları söyledi: “Mobilite tecrübesini yine belirleyerek, kullanıcılara günlük yaşamlarını kolaylaştırıp neşeli hale getirecek uslu yaşam çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümlerimizi Trumore dijital platformumuz üzerinden kullanıcılarla buluşturmaktan büyük mutluluk dinliyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunduğu tüm fırsatları biz de kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Bilgiyi işleyip suni zihin ile geliştirebilen platformumuz daha çok kazandıran, dolaştıran, eğlendiren ve kesintisiz büyüyen bir dünya demek. Uygulamamız ile kullanıcılara devamlı bir tecrübe yaşatmayı amaçlıyoruz. Amacımıza giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp, ilk çeyrek sonunda ilk uslu makinelerimizi kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de Togg uslu aygıtına ön sipariş verme hakkı olacak.”

 

Kaynak: adamnedio.com