TP Vision; pazar lideri stereo ses, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik özelliklerine sahip AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak

PAYLAŞ
TP Vision; pazar lideri stereo ses, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik özelliklerine sahip AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Bu yaz haysiyetiyle satışa sunulacak olan AOC markalı ilk taşınabilir hoparlör modelleri arasında; AOC 01, AOC 02 ve AOC 03 parti hoparlörleri yer alıyor.

AOC markası; halihazırda yenilikçi, yüksek nitelikli ve yüksek kıymetli elektronik aygıtlarla ilişkilendirilen çok muhtelif ürünleri ve ‘AGON by AOC ’ portföyüyle küresel anlamda lider bir özel reyin monitörü firmayı. AOC ürünleriyle; ‘ ’Birliktelik, Sevinç ve İletişim ’ ’ temel kıymetlerine odaklanan yenilikçi irtibat yoluyla yeni ve çoğunlukla daha genç bir kitle hedefleniyor. Geniş stereo ses performansı, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik AOC Sound ürünlerinin merkezinde yer alıyor. Hoparlörler, AOC.com da dahil olmak üzere online kanallardan satışa sunulacak ve hedef kitlenin satın alma alışkanlıkları ve temennileri bu yollarla takip edilecek.  Yeni hoparlörler, ‘ ’Red Bull Dance Your Style ’ ’ ve ‘ ’Red Bull BC One ’ ’ gibi aktiflikler aracılığıyla ’ ’on-the-go ’ ’müzik ve dans temalarını teşvik ederek AOC ’nin evrensel ortaklıklarında ehemmiyetli bir rol oynayacak.

Philips markalı TV & Ses ürünlerinin tasarım, imal, satış ve pazarlamasından mesul olan TP Vision; genç kitleleri hedefleyen AOC markalı bir dizi ses ürünnamı piyasaya çıkarmak emeliyle kardeş TPV Group firmayı AOC ile ortaklık yapacağını duyurdu.

Ortaklık kapsamında ilk olarak her biri tek bir birimden özellikle geniş ve otantik stereo ses sunan üç taşınabilir hoparlörün tanıtımıyla süratle gelişen taşınabilir ses segmentine odaklanılacak. Ürünlerin hedef kitlesi olan daha genç kitlelere erişmek emeliyle ‘on-the-go ’ müzik ve dans temasına odaklanılacak.

Ekran teknolojisinde dünyanın lider markalarından biri olan AOC, AGON by AOC özel reyin ekranları serisiyle popülerlik kazanarak reyin sektöründe büyük bir zafer elde etti. Markanın reyin monitörleri evrensel pazarda 1 numarada yer alıyor. 

Yeni AOC acelesi öncelikle üç taşınabilir hoparlöre odaklanacak.  Kompakt AOC Speaker O1, daha büyük versiyon AOC Speaker O2 ve AOC Speaker O3 parti modeli. Tüm ürünlerin imal, tasarım ve geliştirme sürecinde TP Vision ’ın tasarım, ses niteliği, ürün mühendisliği ve yapımda ispatlanmış uzmanlığından faydalanıl dı. 

Her üç hoparlör de AOC tecrübesinin ehemmiyetli bir parçası olarak derin bas ve ekstra geniş, otantik stereo görüntünün yanı gizeme bağlı aygıtlar arasında anında geçiş ve 100 hoparlöre kadar çoklu iletişim gibi gelişmiş iletişim, paylaşım ve üstün ses performansı sunuyor. 

Tüm AOC Sound ürünlerinin ehemmiyetli bir öbür özelliği de sürdürülebilirlik. Hoparlör modelleri; uzun ömürlü performans garantisi, sağlamlık ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme sunuyor. 

İlk AOC Sound ürünlerinin piyasaya çıkışını kutlamak emeliyle yeni hoparlörler, AOC ’nin ‘ ’Red Bull Dance Your Style ’ ’ ve ‘ ’Red Bull BC One ’ ’ müsabakalarıyla evrensel ortaklığının bir parçası olarak dünya çapındaki faalliklerde ve faallik içi aktivasyonlarda yer alacak. 

Hedef kitlenin satın alma alışkanlıklarına ve seçimlerine göre, yeni AOC Sound ürünleri sadece AOC.com ve öbür online satış kanalları üzerinden satışa sunulacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı