Tüm Apple Ürünlerinizi Tek Cihazla Şarj Edin

PAYLAŞ
Tüm Apple Ürünlerinizi Tek Cihazla Şarj Edin
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yaşamı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, yeni nesil şarj makineleriyle uslu telefonunuzu Tablet, laptop,  MacBook ya da AirPods ’unuzu aynı anda daha süratli ve tehlikesiz bir biçimde şarj edebilmenizi sağlıyor. 

Her gereksinime müteveccih teknolojik mahsulleri kullanıcıların alkışına sunan Anker, üstün performanslı, değişik lüzumlara cevap veren şarj aletleriyle fark yaratıyor. Daha ufak ebatları, üstün özellikleriyle Anker şarj aletleri enerjiye lüzumunuz olan her anda lüzumunuza yetişiyor. Bu aygıtlardan biri olan Anker 312 Cube 20W USB-C, üç kat şarj sürati sayesinde iPhone 14 ’ünüzü %50 seviyesine yalnızca 30 dakikada eriştiriyor. Akım gözetmesi ve sıcaklık hakimiyeti gibi güvenlik mekanizmaları, aygıtlarınızı şarj ederken güvende olmanızı sağlıyor. Yeni uslu küp tasarımıyla sıradan şarj makinelerinden çok daha ufak ve kompakt olan makine, iPhone 14/13/12 Serisinin yanı gizeme Samsung Galaxy, iPad/iPad Mini ile de geçimli.

CES 2022 İnovasyon Mükâfatı sahibi Anker 736 Şarj Makineyi Nano II 100W, 100W maksimum eforla MacBook, iPhone ve AirPods ’unuzu orijinal 96 W MacBook efor adaptöründen %34 daha ufak olan bir şarj makinesiyle aynı anda şarj edebiliyor. En yeni Gan II teknolojisi ile donanmış olan süper şarj makineyi, daha kompakt bir ebada sahip ve uslu bir biçimde tehlikesiz sıcaklığı hakimiyet ediyor. Makine, tüm USB-A ve USB-C uslu telefonlar, tabletler ve bir hayli dizüstü bilgisayar için daha süratli şarj sağlıyor.

iPhone 14/13/12 ivedisi ile çalışan Anker PowerWave Select Manyetik Kablosuz Şarj Standı MagSafe, daha faydalı ve daha süratli bir şarj tecrübeyi yaşatıyor. MagSafe telefon kılıflarıyla beraber 7,5 W ’a kadar şarj eforu sunan makine, özel MultiProtect güvenlik sistemi sayesinde yabancı cisim idrak etme, kısa devre gözetmesi, sıcaklık hakimiyeti gibi mevzularda bütün koruma sağlıyor. Makine, LED ışığı ile telefonunuzun ekranını açmadan şarj vaziyetini gösterirken, telefonunuzda video izlerken iPhone ’unuzu 30 derecelik açıya kadar ayarlayarak en iyi görüntüleme açısını tutmanıza da ihtimal veriyor. Şarj standı üzerinde telefonunuzu en iyi konumda kullanabilirsiniz. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı