Tüm oyunculara çağrı: HUAWEI nova 11 Serisi ile zahmetsizce seviye atlayın

PAYLAŞ
Tüm oyunculara çağrı: HUAWEI nova 11 Serisi ile zahmetsizce seviye atlayın
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Çoğumuz boş zamanlarımızda bir doz cümbüş için uslu aygıtlarımıza yöneliyoruz. Giderek daha fazla teknolojinin egemen olduğu bir dünyada, bir hayli uslu telefon markası, popülerliği artan mobil oyunlara geçim sağlamak için yenilikler yapıyor. Ancak Huawei, sadece reyin özellikleri sunmak yerine, HUAWEI nova 11 İvedisi gibi en yeni telefonlarında genel teknolojisini de yükselterek, ana ekipmanına yüksek çözünürlüklü oyunları ve vasati bir hardcore oyuncunun alışkanlıklarını karşılamak için gereken eforu ve performans çoğalışını sağlıyor.

Oyuncuların süratine ayak uydurmak için Huawei ’nin nova 11 İvedisi gibi en yeni uslu telefonları, mobil reyin uygulamalarında sık karşılaşılan yüksek batarya tüketimi meselesini hedef alan nitelikli bir ekipmana sahip. 

Yararlı şarj için özel olarak planlanan HUAWEI nova 11 İvedisi, 100 W HUAWEI SuperCharge Turbo şarj modlarına sahip ve kullanıcıların prize takılı geçirdikleri saatleri eksilterek reyin zamanını had safhaya çıkarmalarını sağlıyor. Yeni HUAWEI nova 11 Pro, mobil oyunların hudutlarını daha da zorluyor: Ekran kapalıyken 20 dakika içinde tamamen şarj olabiliyor. Hem performans hem de dayanıklılık için planlanan aygıt, reyin dayanıklılığını artırmak isteyen oyuncular için seanslar arasındaki uzun aralar geçmişte kalacak.

Oyuncu olmayanlar da uzun ekran süresinden yararlanabilir. Ekran sarihken %50 ’ye kadar şarj olması için sadece 15 dakika gerekir; ister hafiflemek için vlog izleyen yoğun talebeler isterse en hoşlandıkları dizileri izlemek isteyen kullanıcılar için olsun, nova 11 Pro, aygıt bakımı için tüketilen zamanı en aza indirmek ve cümbüş zamanını had safhaya çıkarmak için şarj aralığını kısaltır. Kullanıcılar gece süresince makinelerini şarj etmeyi unuttuklarında dahi, telefon hazırlanmak için gereksinim dinledikleri müddette gün için bütün efor alabilir; bu da sosyal yaşamları hareketli olan genç erişkinler için harikulade bir çözüm.

 

Rekabette öne çıkan bir uslu telefon

Ancak avantajlar etkileyici batarya ömrünün ötesine geçiyor. Nitelikli ekipmanı en gelişmiş yazılımla eşleştiren profesyonel seviyede reyin donanımı arayan istekli oyuncuların başka yere bakmasına gerek yok.

HUAWEI nova 11 İvedisi, AI Uslu Çizelgeleme 3.0 ve 120 Hz ’lik yüksek yenileme sürati ile donatılmıştır; bu, telefonun ekrandaki reyin sahnelerini reel zamanlı olarak belirlemesine ve kare rakamını otomatik olarak ayarlamasına dayanakçı olur. Ek olarak, GPU Turbo 3.0 telefonun kare süratini dengelemesine ve reyin efor tüketimini %10 eksiltmesine dayanakçı olarak yoğun etkinlik sırasında akıcı reyin ve sabit görüntüleri görüntülerken enerji yararlılığı arasında harikulade bir denge sağlar. Beraber çalışan bu özelliklerle, yeni başlayanlar dahi efor tasarrufu için yüksek performanstan ödün vermeden bir sonraki reyin içi galibiyetlerinin kilidini açmak için güçlü bir başlangıç yapacaklar.

Bir Hayli mobil reyin için galibiyetin bir öbür ehemmiyetli etkeni de reyin içi uyaranlara süratli cevap vermektir. Reyin performansını daha da artırmak için nova 11 İvedisi, ekrandaki görüntünün dokunmatik operasyonlarla her zaman senkronize olmasını sağlamak için Touch Turbo 3.0 çok ebatlı dokunmatik hakimiyet teknolojisine sahip. Bu, kullanıcı ekrana değdiğinde dokunmatik komutların süratli ve sürekli bir biçimde iletilmesini ve cevaplanmasını sağlayarak değme ve ekran arasındaki gecikmeyi %5 oranında eksiltir. Neredeyse idrak edilemez olan bu süreç sayesinde kullanıcılar, tepkilerinin reel reyin içi performanslarını yansıtacak kadar doğru bir biçimde tutulduğundan emin olabilirler.

Yüksek performanslı reyin donanımları için en büyük kaygı, yoğun etkinlik sebebiyle oluşan ısıdır. HUAWEI nova 11 Pro, Huawei ’nin tescilli soğutma sistemini özümseyerek bu meseleyi rahatlatıyor.

Ultra yüksek termal geçirgenliğe sahip grafen ve çift VC nemlendirme plakaları, ısı yayma kapasitesini evvelki jenerasyona mukayeseyle %7 oranında artırırken, 10 kanallı ve nokta matrisli su havuzu tasarımı, VC ısı yayma bereketliliğini ananesel çözümlere mukayeseyle %60 oranında artırarak uslu telefonun serin kalmasını ve kullanıcıların yoğun reyin şartlarında dahi odaklanmasını sağlıyor.

HUAWEI nova 11 Serisinde bulunan gelişmiş termal çözüm, sıcak noktaları enerjik olarak tespit etmek ve doğru kaynak tahsisi için sıcaklığı giderekme hakimiyet merkezine bildirmek için AI tabanlı sıcaklık idrak etme ile destekleniyor.

Böylece uslu bir varsayım algoritması, evvelden tasarılama için reel zamanlı senaryolara tesirli bir biçimde geçim sağlayarak reyin için batarya ömrünü %10 oranında artırıyor ve genel aygıt sıcaklığını 1°C eksiltiyor. Oyuncular, ceplerine sığan yüksek performanslı bir reyin aygıtıyla reyin içi gayretlerinde ter dökmeden basitçe bir adım önde olabilirler.

nova 11 Pro ’nun yeşil ve siyah renkli modelleri 24.999 TL maliyetle Huawei Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor. FreeBuds 5 veya FreeBuds 5i ile beraber alındığında da kulaklıklara %25 ’e varan indirim uygulanıyor. Siparişinden sonra yorum yapan kullanıcılar 999 TL bedelinde 66W Super Şarj kazanabiliyorlar.

nova 11 modeli ise 21.999 TL maliyetle satışa sunuluyor. FreeBuds 5 ve FreeBuds 5i ile beraber alımlarda 25% indirim, siparişinden sonra yorum yapan kullanıcılar 999 TL bedelinde 66W Super Şarj kazanabiliyorlar.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı