Türkiye'nin ilk 58 inçlik Google TV'si TCL P635 satışa sunuldu

PAYLAŞ
Türkiye'nin ilk 58 inçlik Google TV'si TCL P635 satışa sunuldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’nin en geniş Google TV ürün gamını TCL ile kullanıcılarla buluşturan Bilkom, TCL ’in 58 inçlik Google TV modeli P635 ’i pazara sundu.

Ürünlerini Bilkom Teminatıyla pazara sunan TCL Electronics, yeni modellerle Google TV ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kısa vakit evvel Türkiye ’nin en geniş Google TV ürün ailesini harcayıcıyla buluşturan TCL, dev ekrana geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için maliyet performans kategorisinde öne çıkan ve aynı zamanda 58 inç ebadında Türkiye ’nin ilk Google TV modeli unvanına sahip P635 modeliyle pazarı çeşitlendiriyor. 

Dünyanın lider televizyon üreticisi TCL ’in Bilkom iş birliği ile Türkiye ’de üretilen TCL 58P635 modeli, üstün gelişmiş ses ve görüntüleme teknolojileri ile öne çıkıyorUHD içeriklerin en son standardı HDR Yüksek Dinç Aralık özelliğiyle gelen P635; sansasyonel parlaklık, fantastik gölge detayları ve canlı renkler sunuyor. HDR 10 dayanaklı makine, dinç ton eşleme özelliğiyle en gelişmiş yüksek dinç aralıklı video standardını uygularken, 4K ekran ile fotoğraf niteliğini optimize ediyor. Ton aralığı, parlaklık ve kontrastı ehemmiyetli miktarda kare kare iyileştiren makine, bu sayede seyir zevkini üst seviyeye çıkarıyor, izleme tecrübesini cümbüşlü ve sevinçli hale getiriyor. 

Ultra ince çerçevesi ile daha geniş görüş alanında izleme hissi sağlıyor

Renk canlılığını otomatik olarak en uygun hale getirmek üzere TCL tarafından planlanan Dinç Renk Geliştirme özelliği, patentli algoritma, ananesel palet sınırlamalarını genişleterek daha canlı ve üstün bir video tecrübeyi sunuyor. Ayrıca P635 ’in 3 kenarındaki çerçevenin çok ince olması, bütün ekran ve daha geniş görüş alanında izleme hissi sağlıyor.

Dolby Audio teknolojisi ile ultra asılcı ve çok ebatlı bir ses tecrübeyi sunan makine, sahip olduğu 2x10Watt hoparlör ile spor yarışmalarından TV dizilerine farklı içeriklerdeki diyalogları çok daha net ve canlı olarak dinlemenizi sağlıyor. Yenilikçi TV modeli ayrıca, düşük giriş gecikmesi ve süratli tepki özellikleri ile oyuncuların oyunlardan daha fazla sevinç almasını sağlıyor.

Makine, HDMI 2.1 ve ALLM dayanağı ile reyin meraklılarına en iyi performansı sunarken, Bluetooth 5.0 ve USB iletişimleri ile harici kulaklık, fare, kamera ve klavye gibi ekipmanları bağlamaya olanak tanıyor. 

Google TV platformunun tüm ödünlerini sunuyor

Google TV platformunun tüm ödünlerini sunan makine, kullanıcıların Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video, YouTube, Apple TV ve daha aşırısı dahil olmak üzere en sevdikleri içeriğe basitçe ulaşmasına imkân tanıyor. Google Asistan ile TCL TV kumandasında bulunan mikrofon sayesinde TV ’ye sesli komutlar vererek kanal değiştirme, ses artırma/azarltma, uygulama veya video açma gibi çok muhtelif eylemler reelleştirilebiliyor. Bu sayede TCL P635 ’i sesli hakimiyet ederek kumanda olmadan idaremek de muhtemel hale geliyor. Ayrıca makine, Google Home uygulamasına yüklenen geçimli uslu ev sistemlerini ve TCL Home uygulaması ile değişik uslu TCL aygıtlarını hem TV kumandasından hem de sesle hakimiyet edilmesini sağlıyor. 

58 inç ebatlarına sahip, Türkiye ’nin bu ekran ebatlarındaki ilk Google TV ’si TCL P635, Bilkom teminatıyla teknoloji marketler ve online platformlarda satışa sunuldu. 

 

Kaynak: adamnedio.com