Türkiye'nin İlk Renk Değiştirebilen Ödüllü Kliması Toshiba Haori Antalyalı Mimarlar ile Buluştu

PAYLAŞ
Türkiye'nin İlk Renk Değiştirebilen Ödüllü Kliması Toshiba Haori Antalyalı Mimarlar ile Buluştu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Abuhavalandırma sektörünün lider markası Alarko Carrier, inovatif tasarımlarıyla fark yaratan Toshiba Haori ve Shorai Edge klimalarını Antalyalı mimar ve iç mimarlar ile buluşturdu. 21 Haziran ’da Antalya DoubleTree By Hilton Hotel ’de tertip edilen faallik, yoğun alakayla karşılandı. 

 Toshiba Ürün İdareyicisi Caner Doğan, Toshiba Haori ve Shorai Edge Black&White klimaların tasarım dünyasına yenilikçi çözümler getiren özelliklerini mimarlarla tanıştırdı. Toshiba Satış Müdürü Alper Özgür ve Toshiba Satış Lideri Mehmet Keresteci ’nin de katıldığı buluşmaya, Antalya ’da prestijli projelere imza atan mimar ve iç mimarlar büyük alaka gösterdi.  Katılımcılara Toshiba Shorai Edge Black&White klimalarının hem siyah tabanlı hem de beyaz tabanlı duvarlara uygulanarak elastiklik sağlayan yeni şık ve mat tasarımları hakkında bilgi verildi. 

Değişik desen alternatiflerine sahip özel kumaşlar ile kaplanan ve Türkiye ’nin ilk renk değiştirebilen mükâfatlı kliması olan Toshiba Haori, bulunduğu civarın dekorasyonuyla bütünleşme, her stile geçim sağlama gibi özellikleriyle mimar ve iç mimarların alakasını çekti. Yeni sesli komut özelliği, dahili wifi ve enerji tüketimi izleme ödünleri de katılımcıların alkışını topladı. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı