Ultra hafif ve ultra ince HUAWEI Mate X3, katlanabilir amiral gemileri için standartları yeniden belirliyor

PAYLAŞ
Ultra hafif ve ultra ince HUAWEI Mate X3, katlanabilir amiral gemileri için standartları yeniden belirliyor
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyanın şehirk ultra hafif, ultra ince, dört çarpıklı ve geniş ekranlı katlanabilir akıllı telefonu HUAWEI Mate X3, iç ve dış ekranlar, yeni nesil çok ebatlı menteşe ve görüntüleme sistemi gibi tüm cephelerde yükseltildi.

HUAWEI Mate X3, katlanabilir bir akıllı telefonun ne kadar hafif, ince ve emin olabileceği konusunda yeni standartlar tanımlıyor. Huawei ’nin son senelerde kullanıcıların sihirk ekranlı katlanabilir akıllı telefon tecrübelerine yönelik araştırma ve geliştirme çalışmalarının ve Huawei ’nin kendi geliştirdiği en yeni premium malzemelerin ve tescilli teknolojilerin entegrasyonunun doruk noktası.

HUAWEI Mate X3, 239 gramlık ultra hafif ağırlığı ve katlandığında 11,08 mm, açıldığında ise 5,3 mm ’lik donakaltıcı inceliğiyle hayal gücünün hudutlarını zorlayarak dünyanın en ince ve en hafif sihirk ekranlı katlanabilir akıllı telefonu haline geliyor. Yuvarlatılmış, kullanışlı, dörtlü kavisli gövde eşsiz bir rahatlık ve pürüzsüz tutuş sağlıyor.

Kalınlığı ve ağırlığı ehemmiyetli miktarda eksiltmek için HUAWEI Mate X3, gelişmiş bir topolojik yapı tasarımını benimseyerek ve kendi geliştirdiği muhtelif yenilikçi malzemeleri kullanarak aygıtın tüm tasarımını yine yapılandırıyor ve böylece eşsiz ultra güçlü alüminyum ve ultra hafif karbon fiber ile çığır açan bir ağırlık eksiltme elde ediyor. HUAWEI Mate X3 ayrıca sektörün en ince Type-C bileşenine ve suya dayanıklılık için IPX8 derecesine sahip.

HUAWEI Mate X3, mucizevi bir tecrübe için hafif, dayanıklı ve sabit Flex-Stop özelliğine sahip yeni nesil çok ebatlı bir menteşeye sahiptir. Kanat Şeklindeki Çift Hatlı Döner Mil, her katlamada alıngan ve zahmetsiz hareket sağlıyor. Menteşe, sadece ultra hafif ve ultra ince değil, aynı zamanda ekstra dayanıklı ve uzun ömürlü havacılık sınıfı alüminyum alaşımdan üretildi. Tüm açma ve katlama süreci yüksek hassasiyetli bir eksantrik sistemi ile optimize edildi. Flex-Stop balanslı ve pürüzsüzdür, zahmetsizce açılır ve katlanır; özgür, zarif ve üst düzey bir tecrübe sunar.

 

Lider tasarım: sansasyonel geniş ekran, içte ve dışta emin

HUAWEI Mate X3, 6,4 inç 3D OLED dış ekran ve 7,85 inç katlanabilir OLED iç ekran ile ultra yüksek çözünürlük ve 426 PPI piksel yoğunluğunu destekleyen hem iç hem de dış ekranla donatıldı. İki TÜV Rheinland Sertifikası Renk Doğruluğu ve Alıngan Renk Projeksiyonu birden alan şehirk katlanabilir akıllı telefon oldu. Şehirk kez Akıllı Işığa Duyarlı Ekran ile donatılan ekranlar, loş ışıkta dahi net görüntü sağlayarak farklı civarlarda meblağlı bir görüntüleme tecrübeyi sunuyor.

İsviçre ’nin şehirk SGS çift beş yıldız sertifikasını alan HUAWEI Mate X3 ’nam dış ekranı düşmeye karşı 10 kat daha dayanıklı emin Kunlun Glass ile donatıldı. İç ekran, kuvvete bağlı değişken eforu sağlamak için şehirk darbeye dayanıklı Newtonyen olmayan akışkan malzemelerin kullanıldığı tamamen yeni bir kompozit ekran yapısına özümsüyor. Katlanabilir iç ekran darbelere karşı 4 kat daha dayanıklı olup günlük kullanım için kakdikeni koruma sağlıyor.

 

En yüksek performans: optimize edilmiş iletişim ve batarya ömrü

Wrap-Around Anten Tasarımı, katlanmamış durumdaki sinyal eforunu etkili bir şekilde artırırken, Akıllı Çift Modlu Ayarlama, akıllı telefon katlandığında sinyal eforunu artırıyor. Bu arada makine, elde daha iyi bir sinyal eforu için Huawei ’nin tescilli Çift İletişimli Sinyal Geliştirme özelliğiyle de donatıldı.

HUAWEI Mate X3, dahili 4800mAh sihirk bir pile sahip ve günlük kullanım gereksinimlerini kvakaca karşılayan 66 W kablolu HUAWEI SuperCharge, 50 W kablosuz HUAWEI SuperCharge, 7,5 W Kablosuz Ters Şarjı destekliyor. HUAWEI Mate X3 ayrıca daha fazla ısı dağılımı için çapraz menteşe grafen soğutma sistemi ile donatıldı. 1800 W/m-K yüksek termal iletkenliğe sahip grafen katman, telefonun çok fazla operasyon yaparken dahi serin kalmasına dayanakçı oluyor.

 

Çok istikametli görüntüleme özellikleri: periskop telefoto kamera, daha süratli çekim

Akıllı telefon 50 MP Ultra Vision Ana Kamera, 13 MP Ultra Geniş Açılı Kamera ve 5x optik yakınlaştırmayı destekleyen 12 MP Periskop Telefoto Kamera ile donatıldı. Periskop telefoto lens, maksimum 5x optik yakınlaştırma ve 50x dijital yakınlaştırmayı destekleyerek, uzak mesafeden sahnelerin çıplak gözle görülemeyecek detaylarını yakalayabiliyor. Ayrıca, HUAWEI Mate X3 ’nam ana kamerası ve telefoto lensi, loş ışıklı civarlarda dahi canlı görüntüler oluşturmak üzere %40 daha fazla ışık alan bir RYYB sensörü ile geliyor.

 

Daha yararlı, kullanışlı ve sürükleyici bir tecrübe için daha akıllı etkileşimler

HUAWEI Mate X3, çift ekran meskeni ile Dikey Parçalanmış Ekran modunu ve Yatay Parçalanmış Ekran modunu destekleyen yeni optimize edilmiş akıllı çoklu pencere sunuyor. HUAWEI Mate X3, tek bir adımla uygulamanın Yatay Parçalanmış Ekran veya Dikey Parçalanmış Ekran modu için daha uygun olup olmadığını akıllıca tanımlayabiliyor. Ayrıca tek adımda Dikey Parçalanmış Ekran ve Yatay Parçalanmış Ekran modları arasında geçiş yapılabilir ve Özelleştirilmiş Parçalanmış Ekran Kombinasyonunuzu tek bir dokunuşla kaydedebilirsiniz. Sık kullandığınız parçalanmış ekran kombinasyonlarınızı ana ekranınıza kaydederek tek bir tıklamayla iki uygulamayı başlatabilir, zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

HUAWEI Mate X3, 79.999 TL nasihat edilen satış maliyetiyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Siyah ve yeşil renk seçenekleri olan HAUWEI Mate X3 yanında, 11.697 TL değerindeki HUAWEI Watch Buds, 66W Süper Şarj Makineyi ve Akıllı Tartı 3 hediye ediliyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı