Ultra İnce Tasarımı ile HONOR Pad X8 Satışa Çıktı

PAYLAŞ
Ultra İnce Tasarımı ile HONOR Pad X8 Satışa Çıktı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yalnızca 7.55mm kalınlığa sahip olan ve 460 gram ağırlığı ile basitçe taşıyabileceğiniz HONOR Pad X8 Türkiye ’de satışa çıktı.

Küresel teknoloji markası HONOR, hem tasarımı hem de özellikleri ile bulunduğu segmentte dikkat toplayan HONOR Pad X8 modelinin Türkiye ’de satışa çıktığını duyurdu. HONOR ’un tablet portföyünün en yeni abonesi olan HONOR Pad X8, dikkat toplayan rengi ve ekran gövde oranıyla da şık bir görünüme sahip. 

Dikkat toplayan ekran özellikleri

10.1 inç Full HD ekranı bulunan HONOR Pad X8 modeli, %80 ekran-gövde oranı ile şık bir tasarıma sahip. 1920×1200 piksel çözünürlük sağlayan HONOR Pad X8 ekranında 16.7 milyon renk takviyeyi ve Süper Çözünürlüklü Görüntüleme ile ekran iyileştirme algoritmaları da bulunuyor. Yalnızca 460 gr ağırlığı ve 7.55 mm kalınlığı bulunan makine, kullanıcıların tableti tek elle rahatça yakalayabilmelerini sağlıyor. 

Göz bitkinliğini gevşetmek için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası ’na sahip olan HONOR Pad X8, aynı zamanda Göz Konforu modu ile rahat bir izleme tecrübeyi sağlıyor. Zaman ayarlı yapısı ile günün saatine göre karanlık mod geçişi yapan tablet, eBook modu ile tablette kitap okuma tecrübesini bir üst seviyeye taşıyor.

HONOR Pad X8 modelinde her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş iki adet hoparlör bulunuyor. HONOR ’un Uslu Ses Tanıma özelliğine sahip olan bu hoparlörler kaynaktan gelen ses dalgalarını kuvvetlendirerek ve daha yüksek performans elde edilmesini sağlıyor.

9.1 kanallı surround ses sistemine sahip olan HONOR Pad X8, her seviyede ses kalibrasyonunu optimize ederek, seslerin çalma zamanını hakimiyet etmek için birden fazla ses çıkış kanalını birleştirerek kullanıcılara çok ebatlı bir işitsel tecrübe sunuyor.

Android 12 tabanlı Magic UI 6.1 sistemini kullanan tablet sistem kaynaklarını anlamsal olarak ayırarak hafıza alanını yararlı bir biçimde kullanmanıza imkân sağlıyor. Kapsamlı bir biçimde geliştirilmiş daha yüksek çalışma süratlerine sahip 8 çekirdekli harekâtçı ile donatılan HONOR Pad X8, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir biçimde çalıştırmasını sağlayarak reyin oynarken, ders çalışırken veya en beğendiğiniz programı izlerken meselesiz bir tecrübe sunuyor.

Makineler arasında süratli dosya aktarımı için HONOR Share özelliğine de sahip olan HONOR Pad X8, Dağılınmış Ekran özelliği ile aynı anda birden fazla uygulamayı açabilir, değişik uygulamalar kullanmanıza imkân sağlar. 

Tüm Gün Bağlı Kalmanızı Sağlayacak Batarya Performansı 

HONOR Pad X8, tüm gün bağlı kalmanız için 5100 mAh batarya ile donatıldı. Uzun ömürlü batarya performansı ile tüm gün üretkenlik için kullanım sağlar ve gelişmiş batarya performansına lüzum dinleyenler için harikulade bir çözüm sunar.

HONOR Pad X8, “Şafak Mavisi” rengi ile Vatan mağazalarında satışa çıktı. Önümüzdeki hafta ise Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol satış kanallarında harcayıcıyla buluşacak. Üstelik  3.499 TL ’ye satışa çıkan HONOR Pad X8, Hepsiburada ve Trendyol online mağazalarından 3.199 TL ’ye tanıtıma özel maliyeti ile alınabilecek.

 

Kaynak: adamnedio.com