Undawn Güncellemesiyle Oyuna Yeni Bir Harita, Hikâye, Yeni Roller ve Daha Fazlası Geliyor

PAYLAŞ
Undawn Güncellemesiyle Oyuna Yeni Bir Harita, Hikâye, Yeni Roller ve Daha Fazlası Geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Level Infinite ’in tamamen Türkçe ve fiyatsız olan sarih dünya yaşamda kalma oyunu Undawn için ilk büyük içerik aktüellemesi yayınlandı. Kum Kasırgası adlı bu aktüelleme ile oyuna sıcak hava dalgası çöküyor ve oyuncuları tertemiz bir çöl haritası bekliyor. 

Tüm dünyaya yüksek nitelikte oyunlar sunmak için kurulmuş olan Level Infinite ve yenilikçi reyin geliştirme stüdyosu LightSpeed Studios, oynaması fiyatsız sarih dünya yaşamda kalma oyunu Undawn için ilk büyük aktüelleme olan Kum Kasırgası ’nı resmî olarak yayınladı. Yeni aktüellemeyle oyuna yeni bir harita, hikâye akışı, baskın vazifeleri, yeni roller, aktiflikler, araçlar gibi coşku verici içerikler ilave ediliyor. 

 

Sıcak hava dalgası Undawn ’a da çöktü! 

Bugünden itibaren oyuncular Altın Çöl ismi verilen tertemiz bir bölgeyi keşfedebilecekler. Bir zamanlar ünlü bir turizm merkezi olarak öğrenilirken, şimdi kumların altında kalan bu bölge, ıssız ve yaşanmaz hale geldi. Sıcak ve kaba hayvanlarla dolu bu çöl süresince oyuncular antilop, çakal ve tilki gibi hayvanlarla karşılaşırken, bir zamanlar ordunun saklı deneyler yaptığı motelleri, vahaları ve yasak bölgeleri keşfedecekler.

Ayrıca yeni aktüelleme ile Altın Çöl bölgesinin gölgelerinde saklanan, insanlığa müteveccih karanlık bir tehdide odaklanan “Uçurum” adlı yeni bir hikâye kısmı da oyuna ilave edildi. Kuzgunlar Barınağı, bu tehdidi incelemek ve muhtemel vahim bir çatışmaya hazırlanmak için felaketzedelerden oluşan bir takım kurdu. Şimdi yaban topraklarında gizli gizemleri ortaya çıkarmak oyuncuların elinde!

Son olarak oyuncular yeni baskın vazifelerine ve faalliklere katılabilir, Gaspçı veya Ozan olarak yeni roller üstlenebilir ve iki yeni vasıta cinsini kullanabilirler. Undawn ’daki Kum Kasırgası aktüellemesini oyunun iOS, Android, Steam ve resmî web sitesinden indirerek fiyatsız oynayabilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı