Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atılın – Şimdi tüm dünyada yayında!

PAYLAŞ
Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atılın – Şimdi tüm dünyada yayında!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Will Smith ile omuz omuza vererek yaşamda kalmaya çalışacağınız tertemiz bir sarih dünya yaşamda kalma oyunu olan Undawn şimdi PC, iOS ve Android için yayınlandı!!

 

15 Haziran 2023 – Bugün, evrensel bir kitleye yüksek nitelikli oyunlar sunmaya adanmış bir reyin markası olan Level Infinite ile dünyanın en zaferli ve yenilikçi reyin geliştiricilerinden LightSpeed Studios, herkesi Undawn ’da yaşamda kalmaya davet ediyor. Tamamen Türkçe ve oynaması fiyatsız bu yaşamda kalma RYO ’su Rol Yapma Oyunu, şimdi iOS ve Android makinelerde, ayrıca Steam ve resmi internet sitesi üzerinden PC ’de oyuncularla buluşuyor.

Undawn ’da oyuncular, zombilerin istila ettiği bir dünyada yaşamda kalan öbürleriyle beraber hareket etmek zorunda. PvP ve PvE tecrübelerini bir araya getiren oyunda, oyuncular kıyamet sonrası çorak topraklarda hem zombi sürülerinin hem de düşman grupların hamlelerini atlatarak yaşamda kalma gayreti verecek. Unreal Engine kullanılarak geliştirilen Undawn, felaketzedeleri farklı arazi ve ekosistemlerle dolu devasa ve çekici bir cihana taşıyor. Oyuncular, 1.000 ’den fazla mobilya, eşya ve yapı cinsi kapsayan kapsamlı bir özgür inşa sistemi kullanarak konutlarını inşa edecek ve hep beraber yeni bir uygarlık kuracaklar.

 

“Undawn ile takım, yaşamda kalma cinsini yine belirleyecek bir sarih dünya RYO ’su geliştirmek gibi iddialı bir vazife üstlendi,” diyor Level Infinite Pazarlama Direktörü Anthony Crouts. “Oyuncuların yaşama geçen bu vizyonu tecrübelemeleri ve devasa kıyamet sonrası bu serüvene kendilerini gerçekten kaptırmaları için sabırsızlanıyoruz.”

 

Atıldıkları bu soluk kesen serüvende oyuncular ünlü yıldız Will Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacak. Trey, evrensel bir faciadan dört sene sonra, yaşamda kalan değişik insanlara dünyada yollarını bulmalarına dayanakçı olmak için bir rehber misyonu görecek. Zombilere karşı ayakta kalmaya çalışan felaketzedeler, her biri kendi kaidelerine sahip olan farklı gruplar hâlinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Barınağı ’nın birer azası olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar gibi zorlu takımlarla bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden kimilerini beraber atlatacaklar.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı