Vahşi Batının Silahlı Çatışmaları “Kill The Crows” Demosunda Sizi Bekliyor

PAYLAŞ
Vahşi Batının Silahlı Çatışmaları “Kill The Crows” Demosunda Sizi Bekliyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

5minlab ’ın oyunu “Kill The Crows”, demosunda oyuncuları Barbar Batının silahlı çatışmalarına ve süratli tempolu coşku dolu aksiyonuna davet ediyor 

Mobil hit “SMASH LEGENDS”in arttaki KRAFTON takımı 5minlab, “SMASH LEGENDS” oyuncuları için özel bir kilit açma özelliği de kapsayan yeni Barbar Batı aksiyon oyunu ‘Kill The Crows ’un demosunu yayınladı.

“Kill The Crows”ta oyuncular, Barbar Batı ’nın eğri, lo-fi bir versiyonunda intikam peşinde koşan Isabella isimli bir silahşorun tozlu, mahmuzlu botlarını kuşanıyor. Gelin görün ki bu sıradan bir Western öyküsü değil. Cesur kahramanımız, reyin süresince hepsi karga eşi mahlukatlara dönüşmüş düşman ordularıyla karşı karşıya geliyor. Bu mutasyonun nasıl reelleştiği ise oyuncuların hikâyenin derinliklerine indikçe keşfedecekleri sırlardan biri.

“Kill The Crows”ta tasvir edilen Barbar Batı, tek bir aylak merminin dahi Isabella ’nın yolculuğunu bir anda sonlandırabileceği, yanılgıyı bağışlamayan bir dünya. “Kill the Crows”, ekran düşmanlar ve uçan kurşunlarla gitgide daha kalabalık hale kazançken oyuncuların yaşamda kalmak ve savaşmaya devam etmek için süratli hareket etmesi ve tepki vermesi gereken bir reyin. Neyse ki bu vaziyet karşısında Isabella da korunmasız değil.

Isabella olarak oyuncular, diledikleri güzergaha yuvarlanarak gelen bir hamleden süratle kaçabiliyorlar. Siper arda saklanmak için pek çok fırsat sunan Barbar Batı etrafı da özellikle kurşun yağmurlarından sakınmak için ideal. Oyuncular ilerledikçe isteğe bağlı niyetler, Isabella ’nın mühimmatlığını yeni ateşli silahlar ve maharetlerle yükseltmek için fırsatlar sunuyor.

Bununla beraber, Isabella ’nın silahları da oyunun başından itibaren kendisine ateş edenler kadar ölümcül. Standart silah atışları, boss ’lar dahil olmak üzere, bir hayli tehdidi tek vuruşta ortadan kaldırabilecek eforda. Oyuncuların becerikli atakları özel bir hamle reelleştirmek için tüketilebilen “Efor Şovu” Showdown sayacını dolduruyor. Bu atakta oyuncular, zamanı geçici olarak dondurup bir grup amacı işaretleyebiliyor ve hepsini aynı anda ortadan kaldırabiliyor. Showdown atakları Isabella ’nın silahının otomatik olarak yine yüklenmesiyle sona eriyor ve oyuncular aksiyona sürat kesmeden dönebiliyorlar.

“Kill The Crows” demosu 1 Ağustos ’a kadar sürecek “SMASH LEGENDS” kupon aktifliğiyle beraber an haysiyetiyle Steam üzerinden indirilebilir vaziyette. Faallik sırasında toplam 50 öldürme puanı alan oyuncular, 1.000 kredi, 1 Özel Efsun Paketi ve 1 hudutlu versiyon faallik sembolünün kilidini açmak için “SMASH LEGENDS”de kullanılabilecek bir ödeme kodu alacaklar. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı