Vaillant, Self Servis Uygulaması

PAYLAŞ
Vaillant, Self Servis Uygulaması
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yarını bugünden düşünen Vaillant, Satış Sonrası Hizmetler sürecindeki alıcı tecrübesini Self Servis Uygulaması ile ileriye taşıyor. Vaillant alıcıları; servis arzı oluşturma, makine geçmişi ve kontrat görüntüleme gibi hizmetlere günün her anı Self Servis Uygulamasından erişebiliyor.

Şofben ve kombinin mucidi Vaillant, son teknoloji ile geliştirdiği yenilikçi ürünlerinin yanı gizeme “alıcı tecrübesine” yatırıma devam ediyor. Alıcı memnuniyetinde harikuladeliği kasteden Vaillant Türkiye, dijitalleşme çalışmaları kapsamında, Satış Sonrası Hizmetlerde devrim kalitesinde projelere imza atıyor. Vaillant Türkiye, bu kapsamda yaşama geçirdiği Self Servis Uygulaması ile kullanıcılarının servis hizmetine dijital civarda da 7/24 basitlikle erişmesini sağlıyor. 

Satış Sonrası Hizmetler alanında bir hayli ilke imza attıklarını belirten Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, “Ürün ve marka niteliğimizin ötesinde Satış Sonrası Hizmetlerde de fark yaratıyoruz. Teknolojinin sunduğu avantajları doğru kullanıp alıcı tecrübesini daha ileriye götürebileceğimiz çalışmalara odaklanıyoruz. Tasarruf, uzun ömür, yüksek sıcaklıkta su konforu ve uzaktan ulaşım gibi faydalar sağlayan ürünlerimizin yanı gizeme satış sonrası destek ağı ile de kullanıcılarımızın yaşam konforunu artırıyoruz. Bu alandaki yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. 

Self Servis Uygulaması sayesinde kullanıcılar, uygulama alanına giriş yaptıktan sonra; sahip oldukları makinelerin model ve seri numarası, adres bilgileri, geçmiş yarıyıl almış olduğu bakım/arıza servisleri, aygıta ait garanti bitiş tarihleri, bakım hakkı gibi bilgileri hakimiyet edebiliyor. Uygulama ile kayıtlı aygıtlarına bakım, arıza kaydı oluşturabiliyor, ek garanti kontratı ya da bakım satın alabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, servis oluşturma sırasında tüm uygun gün ve saat aralıklarını ekranda görüntüleyerek kendilerine en uygun zaman aralığına servis kaydı oluşturma imkânı buluyor. Vaillant alıcıları, Self Servis uygulamasının sunduğu basitliklere Vaillant internet sitesinde bulunan “servis hizmetleri” kısmından erişebiliyorlar.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı