VakıfBank Tüm Hesap yenilendi

PAYLAŞ
VakıfBank Tüm Hesap yenilendi
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

VakıfBank ’ın sarih bankacılık hizmetleri kapsamında geliştirdiği ve ticari alıcılarına büyük kolaylık sağlayan Tüm Hesap uygulaması, yeni özellikleriyle artık fertsel alıcıları da içeriyor. Yenilenen Tüm Hesap uygulaması ile VakıfBank; dokümansız, uçtan uca dijital bir yapı oluşturuyor ve tüm alıcılarının öteki bankalardaki hesaplarını görüntüleyip para transferi yapmalarına imkân sağlıyor. 

‘Dijital kolaylaştırır ’ yaklaşımıyla geleceğin bankacılığını planlayan ve dijitalleşmede aralıksız gelişimi amaçlayan VakıfBank, alıcılarının hayatını kolaylaştıran Tüm Hesap uygulamasını yeniledi. Devreye alınan yeni özellikleri sayesinde Tüm Hesap ile artık sınırlama olmaksızın tüm VakıfBank alıcıları, öteki bankalardaki hesaplarını, bankaların dijital kanallarına ayrı ayrı girmeye gerek kalmadan VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından görüntüleyebiliyor ve isterse para transferi başlatabiliyor.

Tüm Hesap mahsulünde kullandığı teknolojiyi ve sunduğu hizmeti geliştiren VakıfBank, bu sayede VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden daha kolay, uçtan uca dijital bir yapı oluşturuyor. Yeni Tüm Hesap ile alıcılar doküman yükü olmaksızın, VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerini işlemlerine reelleştirebiliyor. 

“VakıfBank ’ın dijitalleşme ve alıcı tecrübeyi odaklı yaklaşımı, yenilenen Tüm Hesap ile hayat buldu”

VakıfBank Genel Müdür Dayanakçısı Ferkan Merdan, Tüm Hesap ’taki geliştirmelere ait değerlendirmesinde, “Dijitalde aralıksız gelişim göstererek yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz. Alıcılarımızı dinliyor, bilgi incelemesini faal kullanıyor ve tespit ettiğimiz gelişim alanlarında çalışmalar yapıyoruz. Süratli, kolay ve tehlikesiz bir dijital bankacılık dünyası sunma noktasında sarih bankacılık uygulamalarını faal biçimde kullanıyoruz. Bu kapsamda daha evvel ticareti kolaylaştıran, firmalara sürat ve çeviklik kazandıran Tüm Hesap mahsulümüzü, fertsel müşterilerimize de sunuyoruz. Yenilenen Tüm Hesap ile hesap ulaşım izni evresinden itibaren çıktı alıp form doldurma lüzumluluğunu ortadan kaldırdık. Fertsel alıcılarımıza da öteki banka hesaplarını görüp para transferi yapabilme imkânı sunduk. Dijitalleşme taktiklerimiz kapsamında bankacılık operasyonlarında zaman ve mekân kısıtını kaldırmayı kastederek her türlü kolaylığı alıcılarımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Kaynak: adamnedio.com