VALORANT Bölüm 07 Kısım 02'nin yeni haritası Sunset'i erişime açıldı

PAYLAŞ
VALORANT Bölüm 07 Kısım 02'nin yeni haritası Sunset'i erişime açıldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Riot Games ve VALORANT Bölüm 07 KISIM 02 ’nin yeni haritası Sunset ’i duyurdu.

Riot ’un da merkez şehri olan Los Angeles ’tan esinlenerek planlanan Sunset; yemek kamyonları, Arkası Deco ve Mission stili mimari, trafik, neon günbatımı ve bazı yerel graffiti sanatçılarının çalışmaları gibi Los Angeles ’ın pek çok bırakılmaz kültürel öğesini barındırıyor. 3 antreli ve 2 bölgeli bu haritada oyuncuların izleyecekleri taktiklerde Orta hakimiyetine umursaması gerekecek.

VALORANT, Bölüm 07 Kısım 02 ’yle resmi olarak çıkış yapacak ekip temelli rekabetçi sistemi Premier için de yeni aktüellemeler paylaştı. Bu aktüellemelerle oyuna resmi kümeler ilave edilirken, haftalık karşılaşmalar artık rekabetçi harita havuzundaki 7 haritanın hepsini içerecek ve bundan sonra oyuncuların kariyer geçmişleriyle neticeleri takip edilecek.

Bunun yanı gizeme Premier ilerleyen zamanlarda VCT ’yle de ilişkilendirilecek. Profesyonel seviyeye giden bu yolla alakalı ilk farklılıklar 2024 ’nam başlarında yaşama geçecek. Premier ’in çıkışıyla alakalı daha aşırısını araştırmak ya da sistemle alakalı bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız lütfen playvalorant.com/tr-tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı