Valorant'a yeni ajan: Deadlock

PAYLAŞ
Valorant'a yeni ajan: Deadlock
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

VALORANT ’ın yeni Gözcüsü Norveçli casus Deadlock, savaş esnasında en ölümcül hücumları dahi atlatabilecek son teknoloji bir nanobağ ağı kullanır. Besbelli gözlerinden kaçan, vahşetinden kurtulan olmamıştır. Deadlock ’ın hünerleri şu biçimde:

 

NanoÇekim C

Bir NanoÇekim bombası KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Pespayeden fırlatmak için ALT. ATIŞ kullan. NanoÇekim bombası yere temas ettiğinde patlayarak tesir alanında kalan düşmanların çömelmelerine neden olur ve onları yavaşlatır.

 

Sonik Sensör Q

Bir Sonik Sensör KUŞAN. Sensörü yerleştirmek için ATEŞ ET. Sensör, düşman seslerini idrak etmek üzere bölgeyi tarar. Şayet taradığı bölgede ayak sesi, silah sesi veya yüksek ses tespit ederse bölgeye sersemletme uygular.

 

Bariyer Ağı E

Bir Bariyer Ağı diski KUŞAN. Diski ileri fırlatmak için ATEŞ ET. Diskin indiği noktada yanlara doğru açılan ve şahsiyetlerin hareketini yasaklayan bariyerler oluşur.

 

Kıskıvrak X

Bir Nanobağ Süratlendirici KUŞAN. Tuttuğu ilk düşmanı sarıp kıskıvrak tutan bir nanobağ dalgası yollamak için ATEŞ ET. Kozaya tutulan düşman, oluşan nanobağ yolu süresince çekilir. Düşman, nanobağ kozasından kurtarılmazsa yolun sonuna erişince can verir. Nanobağ kozası yok edilebilir.

Bölüm 07 Kısım 01 aynı zamanda tertemiz bir Savaş Bileti ve Seri Tetik kaplama setini de birliktesi getiriyor. Fütüristik biçim ve tasarımlardan esinlenilen bu Savaş Bileti ’nde Kompozit Phantom ve Tozpembe Operator gibi kaplamaların yanı gizeme Duman Altı ve Krep Kulesi spreyleri gibi içerikler de bulunuyor. 

VALORANT Bölüm 07 Kısım 01, 28 Haziran 2023 tarihinde başlıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı