Vertiv, Datacloud Global Kongresi 2023'te En Son Yeniliklerini Sergiledi

PAYLAŞ
Vertiv, Datacloud Global Kongresi 2023'te En Son Yeniliklerini Sergiledi
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Katılımcılar, bilgi merkezi teçhizatını ve potansiyelini keşfetmek için çığır açan sanal gerçeklik taşıtlarının ve Vertiv™ XR uygulamasının demolarına ulaşım sağladı

Kritik dijital altyapı ve aralıksız çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv NYSE: VRT, 25-27 Nisan 2023 tarihlerinde Monako ’daki Grimaldi Forum ’da ICT bilgi ve irtibat teknolojileri alanındaki üst düzey idareyiciler için en seçkin buluşma buluşması olan Datacloud Evrensel Kurultayı ’nde, en son yeniliklerini sergiledi. Vertiv 42 numaralı standında bilgi merkezleri için efor, soğutma ve BT altyapısı çözümlerindeki büyümeleri sundu ve ziyaretçilere, uzman takımıyla güçlükleri münakaşa ve yenilikçi teknolojisini ilk elden tecrübeleme fırsatı sundu. 

Vertiv standında katılımcılar; Vertiv ’in bilgi merkezi çözümlerinin kılavuzlu sanal gerçeklik turlarını deneyimledi ve MetaQuest 2 aygıtı kazanmak için yarışmaya katıldı. Ayrıca ziyaretçiler, bilgi merkezi cerrahlarının, BT idareyicilerinin ve kanal iş ortaklarının Vertiv mahsullerini rastgele bir kuruluşta kullanacakları konumda görselleştirmelerine imkân tanıyan, cinsinin ilk misali bir taşıt olan yeni Vertiv™ XR uygulamasını deneyimledi.  Bu sanal tecrübeleme; bilgi merkezi karar vericilerinin, altyapının bilgi harekâtlarını nasıl destekleyeceğini ve fiziksel ayak izini nasıl etkileyeceğini daha iyi kavramalarını sağlıyor. Bunu da alanlarını tasarlamak ve montajdan sonra destek sağlamak için uygun bir taşıt sunarak yapıyor.

Vertiv EMEA Başkanı Karsten Winther, “Destekleyici sponsoru olmaktan ve Vertiv ’in en yeni altyapı çözümlerini Datacloud 2023 ’te sergilemekten iftihar dinliyoruz. Ziyaretçiler, standımızda sanal ve artırılmış asıllık sayesinde mahsullerimizi uygulamalı olarak görme ve marifetlerini keşfetme bahtına sahip oldu. Entegre modüler çözümlerimizin süratli bilgi merkezi dağıtımlarına nasıl büyük fayda sağlayabileceğini ortaya koyan bir zafer hikayesi paylaşmak için MEEZA ile ortaklık yapmaktan da coşku dinliyoruz” dedi. 

Vertiv konuşmacıları şu ehemmiyetli seanslara katkıda bulundu:  

Açılış Oturumu: Önümüzdeki 3-5 sene içinde pazar gelişmesini hangi unsurlar zorlayacak?

26 Nisan 09:20 – 10:00 SOY, Genois Tiyatrosu, Grimaldi Forum, Monako

Vertiv ’de Teknolojiden Mesul Başkan Yardımcısı ve Altyapı ve Çözümlerden Mesul Başkan Yardımcısı Stephen Liang ve değişik sektör liderleri bu ehemmiyetli seansta süratli gelişen pazarda dalgaların üstesinden gelmek için yapılacakları ele aldı.  

Oturumda şu mevzular tartışıldı:
 Tedarik zinciri ve enflasyon güçlükleriyle beraber artan arza nasıl ayak uydurulur?

Maliyetler ekonomik rüzgara karşı nasıl idarenir?
Kazanç gayelerine erişilemiyorsa sürdürülebilirlik ehemmiyetli mi?

Süratli Bilgi Merkezi Dağıtımı: MEEZA ’nın Vertiv ile Katar ’daki 4,9 MW ’lık Galibiyeti
 
26 Nisan, 15:40 – 15:55 SOY Guelfe Tiyatrosu, Grimaldi Forum, Monako

Karsten Winther, Vertiv EMEA Başkanı  Fadi Nasser, MEEZA Ticari Genel Müdür Destekçisi  Gareth McElroy, MEEZA Teknik Kuruluşlar Direktörü

Sektörün lider hiper ölçekleyicilerinden biri 14 ay içinde 4,9 MW bilgi operasyon eforuna gereksinim dinlediğinde MEEZA, bu kısıtlı zamanda süratli ve ölçeklenebilir dağıtım için Vertiv ’in prefabrike modüler bilgi merkezi çözümlerine güvendi. Vertiv, beraber çalışmak üzere planlanmış sistemler olan kritik efor, termal idare, izleme ve hakimiyet teknolojilerini entegre eden 100 bütün teçhizatlı prefabrik modül için tasarım, imal ve montaj hizmeti sağladı. Şu anda Katar ’daki en büyük hiper ölçek geçimli bilgi merkezi olan bu merkez, MEEZA ’nın bölgedeki bağlanabilirliğe ve gelişmeye müteveccih süregiden katkısının bir delili. 

Prefabrik modüler çözümlerin, dağıtım vaktini kısaltmak ve ölçeklenebilir ve emin bilgi merkezleri sağlamak emeliyle nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu seansa katılın. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı