Vertiv, EMEA'da Dağıtılmış BT Ağları ve Edge Bilişim Uygulamaları için Yeni Tek Fazlı Kesintisiz Güç Kaynağını Tanıttı

PAYLAŞ
Vertiv, EMEA'da Dağıtılmış BT Ağları ve Edge Bilişim Uygulamaları için Yeni Tek Fazlı Kesintisiz Güç Kaynağını Tanıttı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yeni Vertiv™ Liebert® GXE UPS, tehlikesiz ve yararlı efor gözetmesi sağlayan yüksek performanslı ve uygun maliyetli bir çözüm.

Kritik dijital altyapı ve kesintisizlik çözümlerinin küresel sağlayıcısı  Vertiv NYSE: VRT, bugün kule veya kabin raf tipi formunda olan 6 ve 10 kVA efor aralığında sunulan çevrimiçi çift mutasyonlu tek fazlı sürekli efor kaynağı UPS olan Vertiv™ Liebert® GXE ’yi tanıttı. Sistem, müessesesel, kamu, yapım, finans, eğitim ve perakende gibi muhtelif sanayi segmentlerindeki dağıtık BT ağlarına ve edge bilişim uygulamalarına efor sağlamak için planlandı. Ürün, 230V çözümler kullanan ülkeler ve kuruluşlar için dünya çapında temin edilebiliyor ve şu anda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ’da EMEA stoktan sevk ediliyor. 

The Liebert® GXE, çevrimiçi modda yüzde 94 ’e varan ve ECO modunda yüzde 98 ’e erişen yüksek yararlılık performansıyla, piyasadaki değişik modellere mukayeseyle enerji ve şirket maliyetlerinde tasarruf sağlıyor. 1,0 kıymetindeki yüksek çıkış efor etmeni, daha fazla bağlı makineye kesintisiz ve güvenilir efor sağlayarak onları çevrimiçi çift dönüştürme teknolojisi ve fazla gerilim gözetmesi AC ağındaki bir hayli meseleye karşı gözetiyor. Rafa kurulum kitlerinin standard olarak dahil olduğu elastik rafa monte veyakule form etmeni, BT kanalında dağıtım için stok idaresini kolaylaştırıyor ve muhtelif mikro bilgi merkezi ve edge bilişim lüzumlarını karşılamak için montajı kolaylaştırıyor. 

Birimin çalışma süresi, daha uzun yedek koruma için dört adede kadar harici akümülatör kabini ECB ile uzatılabilir ve çalışırken değiştirilebilir VRLA akümülatörler, daha meselesiz çalışma ve en aza indirilmiş ebedîm maliyetleri için, nitelikli personelin desteği olmadan ve yükleri kapatmadan kullanıcılar tarafından kolayca değiştirilebilir. Ayrıca, Liebert GXE, sık sık elektrik kesintisi olması gidişatında kritik olabilecek, sadece 3 saatte yüzde 90 ’a kadar süratli akümülatör şarjı sağlayan enteğre bir 4 Amperlik şarj aygıtına ve akümülatör ömrü ile geri dönüşümü optimize etmek için entgere bir akümülatör idare sistemine sahip. 

Vertiv™ Liebert® GXE, kullanımı kolay ve sezgizel hale getiren kullanıcı arkadaşı bir LCD renkli ekrana sahip.  Birim, isteğe bağlı l Vertiv™ Liebert® Intellislot™ Unity İrtibat kartı ve   Vertiv™ Power Insight  yazılımın fiyatsız olarak indirilmesi yoluyla BT altyapısına süratli ve kolay ulaşım için uzaktan izleme marifetleri  sunuyor. Ayrıcı alıcılar, maksimim kullanılabilirlik için UPS ’in uzaktan bakımını ve servisini desteklemek üzere  Vertiv™ LIFE™ Services hizmetlerine güvenebilirler. 

“BT kanalı distribütörleri ve bayileri, ufak ve mikro BT kuruluşlarını elektrik kesintilerine karşı gözetmek için kesintisiz olarak yararlı ve uygun maliyetli çözümler arıyor” diyen Vertiv EMEA bölgesindeki BT ve edge uygulamalardan mesul kanal başkan yardımcısı Andrea Ferro, laflarını şöyle sürdürüyor: “BT kanal portföyümüze yapılan bu son ekleme, çevrimiçi çift çevrimli bir UPS ’te gereksinim dinlenen tüm temel özellikleri ve performans marifetlerini sağlıyor. Tüm sektörlerden ufak ve ortak ölçekli firmaların uygun bir maliyete en son teknolojilerden faydalanmalarına ve dijital mutasyon yolculuklarını süratlendirmelerine imkân tanıyor. 

Vertiv kanal iş ortakları, ürünnam tüm yaşam döngüsünü içerecek biçimde yenilenebilen, tek fazlı UPS sistemleri için özel olarak planlanmış beceriksizsiz garanti uzatmalarından ve hizmet programlarından faydalanabiliyor. Vertiv servis programları muhtelif ülkelerde bulunuyor, emin ülkelerdeki kullanılabilirlik için Vertiv.com ’u ziyaret edebilir veya yerel temsilcinizle bağlantıya geçebilirsiniz. 

Vertiv ’in BT kanal portföyünün bir parçası olan Liebert GXE, katılımcı ülkelerdeki EMEA bayilerinin Vertiv Teşvik Programı VIP, aracılığıyla puan kazanmasını sağlıyor, bu da iş ortaklarının rastgele bir raporlamaya gereksinim dinlemeden kolaylıkla mükâfatlandırılmasını birliktesi getiriyor. Bonus puanlar, Vertiv İş Ortağı Portalına aylık olarak yükleniyor ve iş ortağının bunları kullanması için sadece portala giriş yapması gerekiyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com