Vertiv, Üç Boyutlu Ürün Keşfi için Artırılmış Gerçeklik Uygulamasını Hayata Geçirdi

PAYLAŞ
Vertiv, Üç Boyutlu Ürün Keşfi için Artırılmış Gerçeklik Uygulamasını Hayata Geçirdi
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Vertiv™ XR uygulaması, kullanıcıların teçhizatı satın almadan ve kurmadan evvel 
istenen yerde görmesine ve keşfetmesine imkân tanıyor

Küresel bir kritik dijital altyapı ve kesintisizlik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv NYSE: VRT, bugün bilgi merkezi cerrahlarının, BT idareyicilerinin ve kanal ortaklarının Vertiv ürünlerini rastgele bir kuruluşta bulunacakları konumda görselleştirmelerine imkân tanıyan, bilgi merkezi alanında türünün ilk misali olan Vertiv™ XR uygulamasını pazara sunduğunu duyurdu.

Sanal temsil, günümüz bilgi merkezi karar vericilerine, alanlarını tasarlamak ve montajdan sonra destek sağlayacak bir vasıta sunarak altyapının bilgi operasyonlarını nasıl destekleyeceği  ve fiziksel ayak izini nasıl etkileyeceği mevzusunda daha iyi bir kavrayış geliştirmelerine dayanakçı oluyor.  

Uygulama Apple App Store ve Google Play Store ’da yer alıyor. 

Vertiv XR uygulamasının kullanıma sunulması; firmanın alıcı tecrübesine odaklanmaya, alıcılarına ve kanal ortaklarına sunulan kaynakları genişletmeye devam ederken yaygın ve devam eden dijitalleştirme teşebbüsündeki en son büyüme. 

Vertiv tarafından oluşturulan Vertiv XR uygulaması, ev tadilat projeleri için kullanılan ticari sınıf teknolojiyi bilgi merkezi alanına getiren bu cinsten ilk vasıta. Uygulama, Computing 2022 Teknoloji Ürün Mükâfatları ’nde, “En İyi Dijital Mutasyon Ürünü veya Hizmeti-Müessesesel” seçildi ve BT Kanal tarafından “2022 ’de test edilen en iyi artırılmış reellik uygulaması” olarak adlandırılan beş yıldızlı bir derecelendirme aldı.

“Vertiv XR uygulamasıyla, surat surata fiziksel etkileşimler ile dijital etkileşimler arasında bir köprü tecrübeyi oluşturuyoruz” diyen Vertiv ’de Bilgi Teknolojisinden Mesul Başkan Yardımcısı Cristian Scarpa, laflarını şöyle sürdürüyor: “Uygulama, alıcılarımızın ve iş ortaklarımızın daha şuurlu satın alma kararları ve nasihatleri almalarına, yeni ürünlerin mevcut etraflarıyla nasıl etkileşime gireceğini somut bir biçimde görselleştirmelerine ve bu ürünlerle alakalı detayları çok yakından keşfetmelerine imkân tanıyor.”

Vertiv XR uygulaması, ister bilgi merkezi ister büro, lobi veya oturma odası olsun, kullanıcılara ürünü, seçtikleri yerde üç ebatlı ve hakikatçi bir biçimde tasvir etmek için artırılmış reellik kullanarak ürün tercihi ve yerleştirme mevzusunda kılavuzluk ediyor. Ayrıca uygulama, kullanıcılara istedikleri zaman, istedikleri yerde muhtelif Vertiv çözümlerini görmelerine ve keşfetmelerine izin veriyor. Bitirici çözümleri görüntüleyerek ve tecrübelerinin Vertiv ile sosyal paylaşımını basitleştirerek kullanıcıların satın alma ve montajın ötesinde etkileşimde kalmalarını sağlıyor. 

“Bu cins teknoloji, ev sahiplerinin mutfaklarında yeni dolapların nasıl görünebileceğini veya evlerinde değişik cephe kaplamalarının nasıl durduğunu görmelerine dayanakçı olmak emeliyle muhtelif harcayıcı uygulamalarında kullanıldı. Ancak bu cins bir uygulamayı bugüne kadar bir bilgi merkezinde hiç görmemiştik” diyen Vertiv ’de arz oluşturma pazarlamasından mesul küresel başkan yardımcısı Martin Coulthard, laflarını şöyle sürdürüyor: “Alıcılarımıza satın almadan evvel teçhizatı görme fırsatı vererek Vertiv ’den güvenle satın alma yapmalarını sağlıyoruz.”

Vertiv ’in kapsamlı dijitalleştirme mücadelesi, alıcılara ve iş ortaklarına daha iyi hizmet veren ve onlarla kendi şartlarına uygun olarak çalışan dijital varlıkları geliştirmeye ve aktüellemeye odaklanıyor. Son hedef; kullanıcıların Vertiv ile olan çevrimiçi etkileşimlerini geliştirmek, Vertiv.com ’u ziyaret ettiklerinde veya Vertiv XR uygulamasını kullandıklarında gereksinim dinledikleri şeyi bulmalarını basitleştirmek ve Vertiv ile iş ortaklarının alıcılar ve iş ortaklarıyla daha anlamlı ve yararlı ilişkiler kurmasına dayanakçı olmak. 

Daha fazla bilgi almak veya Vertiv XR uygulamasını indirmek için Vertiv adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak: adamnedio.com