ViewSonic, yüksek standartlı monitör serileri için 'Premium Garanti Hizmeti' dönemini başlattı

PAYLAŞ
ViewSonic, yüksek standartlı monitör serileri için 'Premium Garanti Hizmeti' dönemini başlattı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojilerinin lider markası ViewSonic, yüksek standartlarda üretilmiş monitör serileri için 1 Ocak 2023 ’deri itibaren kullanıcılarına “Premium Garanti Hizmeti” vermeye başladığını duyurdu. ViewSonic, dört değişik monitör serisinin tüm modellerinde; garanti süresi içerisinde, garanti şartlarını kapsayan arızalarda daha iyi bir alıcı tecrübeyi için onarım yerine ürün başkalaşımı reelleştiriyor.

Dünyanın önde gelen görsel çözüm sağlayıcısı ViewSonic, 1 Ocak 2023 ’deri itibaren satın alınan VP, VG, XG ve Omni Gaming monitör serilerinde premium garanti hizmeti başlattı. Ürünlerinin kullanılan malzeme ve emekçilik açısından, garanti vaktini kapsayan zaman içerisinde yanılgısız olduğunun garantisini veren ViewSonic, seçili monitör serileri için bir arıza alana geldiğinde onarım yerine dolaysız ürün başkalaşımı yapılacağını duyurdu. Premium Garanti Hizmeti kapsamında; garanti şartlarına uygun bir arıza söz mevzusu olduğunda yalnızca ilk 6 ay değil tüm garanti süresi süresince parça başkalaşımı ve onarım yerine birebir ürün başkalaşımı prosedürü uygulanacak. 

ViewSonic Piksel Siyaseti 

ViewSonic sanayideki en rekabetçi piksel siyasetini sunarken özellikle VP monitör ivedisi için sıfır piksel iddiası sunuyor. Aynı zamanda, öbür ürünlerinde de çözünürlük ve ölü piksel çeşidine göre 3 ila 5 pikselden fazla ölü pikselin hatalı olarak kabul edileceğini duyuruyor.

Monitör üreticileri arasında en iyi piksel garantisine sahip firmalardan biri olan ViewSonic ’in monitörleri, ekranların tüm elverişli güzergahlarını kapsayan beynelmilel standartlara uygun olarak üretiliyor. Ayrıca ViewSonic VP ivedisi ürünlerde sıfır yanılgılı bütün piksel ve sıfır yanılgılı alt piksel ile İstanbul Sanayi Odası spesifikasyonlarını karşılıyor ve onun da üzerinde bir hizmet sunuyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com