vivo, Turkuaz Mavisi V25 5G modelini satışa sundu

PAYLAŞ
vivo, Turkuaz Mavisi V25 5G modelini satışa sundu
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

vivo ’nun Türkiye ’de “Her Hatıraya Değer” sloganıyla kullanıcılarla buluşturduğu V25 5G modeli, yazın yanaştığı günlerde huzur veren yeni Turkuaz Mavisi renk alternatifi ile kullanıcıları kendine hayran bırakıyor. vivo, V25 için kullanıcılara 2 sene Android aktüelleme ve 3 sene güvenlik garantisinin yanı gizeme 3 sene üretici garantisi avantajı da sunuyor.

vivo, 2022 sonlarında Türkiye ’deki kullanıcılarıyla buluşturduğu uslu telefonu V25 5G ’nin Akdeniz sahillerinden esinlenilerek üretilen “Turkuaz Mavisi” renk alternatifini satışa sundu.  Zarif tasarımı, yüksek performanslı, enerji tasarruflu ekipmanla kuvvetlendirilmiş sansasyonel kamerasıyla büyük alkış toplayan V25 5G; okyanus ve denizlerdeki huzuru yansıtan yeni “Turkuvaz Mavisi” rengi ile Akdeniz sahillerini özleyen tasarım tutkunlarının yeni seçimi olacak. Turkuaz mavisi V25 5G ’nin arka kapağı, Renk Değiştiren Florit AG Sırça sayesinde güneş ışınlarına ve UV ışığına renk değiştirerek orijinal renginden koyu okyanus mavisi rengine dönüşüyor. Resim ve video ile kendini ifade eden kullanıcılar için özel olarak planlanan vivo V25 5G, şık ve zarif tasarımı ile kullanıcıları kendisine hayran bırakıyor. V25 5G, yüksek enerji yararlılığı oranına ve muhteşem kapasiteye sahip güçlü operasyoncusu, en yeni soğutma teknolojisi ve süratli şarj becerileri ile, kullanıcılara uzun ömürlü ve meselesiz bir telefon tecrübeyi sunuyor. 

Enerji tasarrufu ve yüksek performans özellikleriyle dikkat topluyor

8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM ’e ve yüksek enerji yararlılık oranına sahip MediaTek Dimensity 900 harekâtçılı V25 5G, muhtelif uygulamalar arasında çoklu vazifeleri meselesiz bir biçimde yerine getiriyor. Telefon bu özellikleriyle kullanıcılara reyin oynarken devamlı ve akıcı bir tecrübe imkânı da sunuyor. 4500mAh bataryayı 44W Flaş Şarj takviyeyi ile V25 5G, 15 dakikada %35, 30 dakika içinde %61, 63 dakikada %100 şarj oluyor; kullanıcılarına tek şarjla telefonlarını uzun zaman kasvet yaşamadan kullanabilme imkânı veriyor. Kullanıcılar telefonu yüzde 100 şarjla kullanmaya başladıklarında 17 saate kadar YouTube videosu izleyebiliyor, 15 saate kadar müzik dinleyebiliyor ve 5 saate kadar resim sürükleyebiliyorlar.  

Hatasız bir resim ve video tecrübeyi sunuyor

Üstün kamera ve resimcilik özellikleri ile kendinden söz ettiren V25 5G, en yeni görüntüleme teknolojilerine de sahip. Yükseltilmiş OIS Optic Image Stabilisation – Optik Görüntü Statikleme, EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra idrak etmeli arka kamera ve 8MP geniş açılı kamera ile donatılmış V25 5G, sunduğu hatasız görüntüleme tecrübeyi ile kullanıcıların yüksek nitelikte süper geniş açılı kareleri basitlikle tutmalarını sağlıyor. Optik Görüntü Statikleme özelliği, resim çekilirken oluşan titremeyi giderirken muhteşem sarsıntı temkine performansı ile flu çekimleri en aza indiriyor, karanlık etraflarda ve loş ışıkta dahi son derece nitelikli resimler sürüklemenize imkân sağlıyor. 50MP ön kameraya sahip olan V25 5G, kullanıcıların günün veya gecenin rastgele bir saatinde berrak görüntüler ve videolar sürüklemelerini sağlıyor. Aygıtın ön kamerası ayrıca aşikarlığı optimize eden AI HD Algoritmasına da sahip.

2 sene Android aktüelleme ve ve 3 sene üretici garantisi ile satışta

V25 5G Turkuaz Mavisi; teknoloji mağazaları ve vivo ’nun online mağazası myvivoshop.com.tr ’de 14,999 TL maliyet ile satışa sunuldu. Üstelik vivo V25 5G modeli için kullanıcılara 2 sene süresince Android aktüellemelerini alma, 3 sene süresince de güvenlik aktüelleme garantisi sunuyor. Harcayıcılar V25 5G ’yi myvivoshop.com üzerinden satın almaları halinde 2 senelik standart garantiye ek olarak 1 sene üretici garantisi ile toplam 3 sene garanti hakkına da sahip oluyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı