vivo V29 Lite 5G'ın benzersiz kamera özellikleri ile fotoğraf ve videoda yaratıcılık üst seviyeye çıkıyor

PAYLAŞ
vivo V29 Lite 5G'ın benzersiz kamera özellikleri ile fotoğraf ve videoda yaratıcılık üst seviyeye çıkıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

vivo ’nu amiral gemisi özelliklere sahip bütçe arkadaşı uslu telefonu V29 Lite, üstün kamera özellikleri ile dikkatleri üzerine sürüklüyor. Birbirinden renkli muhtelif pozlama alternatifleri, yaratıcılığa imkân veren modları, filtreleri ve efektleri ile V29 Lite 5G hem resim hem videoda eşsiz tecrübeler sunuyor. 

Yakın zamanda Türkiye ’ye gelen orta segment uslu telefonların yeni yıldızı vivo V29 Lite 5G, segmentinin ilk kavisli ekran misali olmasının yanı gizeme sahip olduğu kamera ve video özellikleri ile de kendinden söz ettiriyor. vivo V29 Lite 5G; optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 16MP ön kamerası ve sarsıntı önleyici 64MP ana kamera, 2MP bokeh, 2MP makro lensten oluşan üçlü arka kamera sistemi ile resim tutkunlarına eşsiz bir tecrübe sunuyor. Uslu telefonun “Portre” modunda rakiplerinde bulunmayan değişik ve ayrıntılı bir hayli çözüm yer alıyor.

Birbirinden değişik kamera modları ile resim sürüklemenin tadını çıkarın

vivo V29 Lite 5G, gece gündüz fark etmeksizin neredeyse tüm ışık şartlarında en iyi resim ve videoları sürükleme olanağı veriyor. Çift Pozlama özelliği ile kullanıcılar değişik portre modlarında en iyi resimleri ve resmin öznesini arka fondan ayırarak aşikar ve görünür kılan tabakalı resimler sürükleyebiliyor. Gece modu özelliğinde yer alan birbirinden değişik filtreler, karanlık civarlarda çekilen resimlere etkileyici değişik tesir ve duygular katabiliyor. Portre modunda yer alan “Hoşluk” özellikleri ile resim sürüklemeden evvel suratınızın renginde; burnunuz, gözleriniz ve çeneniz gibi istediğiniz bölgede istediğiniz oranda oynamalar yaparak hayal ettiğiniz resmi sürükleyebilirsiniz. Selfie ve resimler için nasıl poz vereceğinizi öğrenemiyorsanız “Duruş” modu size hoş poz seçeneklerini gösteriyor. Işık efektleri de resimleri daha etkileyici hale getirebiliyor. “İkili Görünüm” ve “Çift Pozlama” resim sürükleme modu da sınanması gereken özellikler arasında yer alıyor. vivo V29 Lite 5G; kamera menüsünde yer alan giderekme özelliği, resim ebadı ayarlama, çerçeve çizgisi, dengeleyici ve efekt ustası gibi bir hayli resim tertip etme alternatifi ile size özel anlarınızı eşsiz bir resim tecrübeyi ile ebedileştirme fırsatı sunuyor. 

Videolarınız artık ekstra “sabit”

vivo V29 Lite ’ın OIS özelliği ile en hareketli anlarınızda bile video özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. V29 5G, Optik Görüntü Sabitleme özelliği ve ön ve arka kamerayı aynı anda kullanmayı muhtemel kılan ‘ ’İkili Görünüm ’ ’ özelliği ile Vlogger ve içerik üreticilerin seçimi olacak. Resim modunda olduğu gibi videoda da hoşluk modları, filtre ve efektler yaratıcı ve etkileyici; Film modu da daha sinematografik videolar sürüklemenize imkân veriyor. Panorama moduyla en hoş manzara videolarına sürükleyebilir, yüksek çözünürlük modu ile videolarınızı ayrıntılıca oluşturabilirsiniz. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı