vivo'dan telefonda konuşmaya doyamayan çiftlere muhteşem fırsat: vivo ile aşkını dinlet!

PAYLAŞ
vivo'dan telefonda konuşmaya doyamayan çiftlere muhteşem fırsat: vivo ile aşkını dinlet!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

vivo, resmi online satış platformu myvivoshop ’da 14 Şubat Sevgililer Günü ’ne özel tertip ettiği kampanya ile şahsileştirilmiş hediyeler ile sevgililerin yüzlerini güldürüyor. 1-14 Şubat arası devam edecek vivo Sevgililer Günü kampanyası kapsamında harcayıcılar V ve Y acelesi seçili modellerde özel indirimlere, hediye ve avantajlara sahip oluyor. Toplam hasılatın 6.300 TL ’ye kadar çıktığı Sevgililer Günü kampanyası kapsamında harcayıcılar, vivo ’nun sürpriz hediyesi ile müziğe de doyacaklar.

Uslu telefon sektörünün önde gelen markalarından vivo, beğenenleri 14 Şubat ’a özel Sevgililer Günü Kampanyası için myvivoshop ’a davet ediyor. 1-14 Şubat arası devam edecek kampanya kapsamında myvivoshop ’da tüm V ve Y Acelesi telefonlar 300 TL kıymetinde #aşkınıdinlet indirim kuponunun yanı gizeme artı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile satışa sunuluyor.  vivo, göz akdikeni tasarım ve üst düzey kamera özelliklerine sahip telefonlarını satın alanlara, bunlara ek olarak kablosuz kulaklık da hediye ediyor. V23 ve V21e modelleri özel kampanya fiyatı ile satın alınabilirken; V25 ve V23 satın alanlar TWS2 ANC kablosuz kulaklığa, Y35 ve V21e seçim edenler ise TWS 2e kulaklığa sahip oluyor. 

Sevgililerin aşklarına özel hazırlanmış biricik hediyeler

Kullanıcı odaklı inovatif tasarımları ve en insan merkezli teknoloji markası olma vurgusu ile dikkat toplayan vivo, myvivoshop online satış platformuna özel sunduğu fırsatlarını da kullanıcılarını özel sezdirecek şahsileştirilmiş hediyeler ile zenginleştiriyor. Toplam hasılatın seçim edilen modele bağlı olarak 6.300 TL ’ye kadar eriştiği kampanyada sevgilileri bir de kulaklarının pasını silecek, beğendiklerine aşklarını dinletebilecekleri, ilişkilerine özel şahsileştirilmiş sürpriz hediye bekliyor. Kampanya boyunca myvivoshop üzerinden seçtikleri telefonu satın alanlar operasyon sonrası sipariş numarasını, sevgilerini anlatan bir resmi ve bir gözde şarkılarını 0535 459 20 61 numaralı Whatsapp hattına yolladıkları taktirde bir de kendilerine özel planlanmış sürpriz hediye kazanıyor. vivo, bu şahıslara 14 Şubat Sevgililer Günü ’ne özel romantik anlarına eşlik etmesi için siparişlerinin yanında üzerinde hoşlandıklarının resmi bulunan, seçim ettikleri şarkıya özel barkodlu bir plak gönderiyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com