Vodafone Business Iot Day Etkinliğinde Nesnelerin İnterneti İşin Uzmanlarıyla Ele Alınacak

PAYLAŞ
Vodafone Business Iot Day Etkinliğinde Nesnelerin İnterneti İşin Uzmanlarıyla Ele Alınacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Vodafone Business, 25 Nisan Salı günü MEXT ’te tertip edeceği IoT Day faalliğinde perakendeden imale, otomotivden finansa kadar pek çok değişik sektörde faaliyet gösteren müesseselerin idareyicilerini aygıtları birbirine ve insanlara bağlayan nesnelerin interneti teknolojisini ve trendlerini konuşmak için bir araya getirecek.

Şirketlerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, 25 Nisan Salı günü MESS Teknoloji Merkezi, MEXT ’te “IoT Day” faalliğini reelleştirmeye hazırlanıyor. Perakendeden imale, otomotivden finansa kadar pek çok değişik sektörde faaliyet gösteren müesseselerin idareyicilerini bir araya getirecek olan aktiflikte, aygıtları birbirine ve insanlara bağlayan nesnelerin interneti teknolojileri ve trendleri konuşulacak.

Aktifliğin açılış konuşmalarını Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu ve MEXT Grup Direktörü Efe Erdem hakikatleştirecek. Ardından McKinsey&Company Kıdemli Proje Müdürü Selim Ünal, sürdürülebilirlik ve nesnelerin interneti trendlerini konuşacak. 

Eczacıbaşı Topluluğu CIO ’su Hilmi Koçak, Hilmi Beken İcra Heyeti Başkanı Semih Beken, Unilever IT Direktörü Ulaş Işık ve Vodafone Türkiye Müessesesel Satış Direktörü Cansu Çebi, nesnelerin interneti ile işlerini nasıl dönüştürdüklerini anlatırken, Vodafone Evrensel, Bulut, Uç Nokta ve Özelleştirilmiş Mobil Ağ Direktörü Jennifer Didoni ve Ford Otosan CDO ’su Hayriye Karadeniz, “Özelleştirilmiş Mobil Ağ ile Yüksek İletişimli Fabrikalar” hakkında konuşacak.

Teknoloji Bağlantıcısı Dr. Sertaç Doğanay ’ın “Teknoloji ve İnovasyon” konuşması ile devam edecek olan faallik, “Otomotiv Sektöründeki Yeni Trendler”, “Yükselen Enerji Maliyetleri ile Baş Etme Usulleri”, “IoT Platform ile Lüzuma Özel Uygulama Planlamak”, “MPN ile İmal Sektöründe Operasyonel Faydalılık”, “İmal Hattını Aksiyon Alınabilir Bilgiler ile Takip Etmek”, “SIRI ile Dijital Fabrikalar” ve “Görüntü Harekâta Teknolojisi ile Sürüş Güvenliği” workshoplarıyla son bulacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı