Vodafone Freezone'dan Gençleri Düşünen Güzellikler

PAYLAŞ
Vodafone Freezone'dan Gençleri Düşünen Güzellikler
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Vodafone, 26 yaş altı gençlere sunduğu FreeZone portföyünü ve marka işbirliklerini yeniledi. Yenilenen dünyada FreeZone ’lu gençler internetlerinden yemeyen sosyal medya ve reyin uygulamaları, muhtelif faydalar ve dijitale özel indirimlerden yararlanabiliyorlar.

Vodafone FreeZone, gençlerin özellikle erişim, yeme-içme, şahsi gelişim ve cümbüş alanlarındaki lüzumlarını karşılamaya odaklanıyor.

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında sunduğu yeniliklerle genç alıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone ’un yenilenen dünyasında gençlere yeni portföy ve marka işbirliklerinden faydalanma imkânı sunuluyor. FreeZone ’lular, internetinden yemeyen sosyal medya ve reyin uygulamaları, muhtelif faydalar ve dijitale özel indirimler gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Vodafone FreeZone, sunduğu yeniliklerle gençlerin özellikle erişim, yeme-içme, şahsi gelişim ve cümbüş alanlarındaki lüzumlarını karşılamaya odaklanıyor.

Mevzuyu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Meltem Ebediler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone olarak genç alıcılarımızı ve yaşadıkları güçlükleri kavrıyor; sunduğumuz faydalarla gençlerin yanında olmaya devam ediyoruz. TOG ’un Konda işbirliğiyle reelleştirdiği ‘Gençlerin Lüzumları Araştırması ’na göre, gençlerin büyük çoğunluğu ekonomik şartlardan dolayı umutsuz ve iş bulmakta, özellikle pandemi sonrası sosyalleşmekte  zorlandığını ifade ediyor. Kendini geliştirip yurtdışına gitmek isteyen, özellikle de dil ve kodlama mevzularında kendilerini geliştirmeye çalışan; %97 ’sinde uslu telefon olan ancak yalnızca %66 ’sının mobil internet kullandığı bir gençlik görüyoruz. Bu araştırma, gençlerin lüzumlarının özellikle erişim, yeme-içme, şahsi gelişim ve cümbüş alanlarında yoğunlaştığını gösteriyor. Biz de bu lüzumlardan yola çıkarak FreeZone dünyasını yeniledik. Genç alıcılarımıza müteveccih öneri setimizi, hem yeni bir portföy hem de yeni marka işbirlikleri ile zenginleştirdik. Bu kapsamda, FreeZone ’a gelen gençlere, hangi tarifeye kazançlarsa gelsinler, tarifelerine ek GB ’lar ve muhtelif faydalar hediye ediyoruz. FreeZone ’lu gençler için internetinden yemeyen uygulamalara sosyal medya uygulamalarını da ekledik. Ayrıca, tüm FreeZone ’lular yarıyılsal olarak değişen marka işbirliklerinden de yararlanabiliyorlar. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi ürün ve servislerimizle genç alıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Gençler için tarifeye ek GB ’lar

Vodafone FreeZone Hoşlukları koliyi, gençlerin her geçen gün artan mobil internet lüzumuna cevap verecek biçimde aktüellendi. FreeZone ’lu alıcılara bulundukları tarifeye göre değişik oranlarda tarifeye ek GB ’lar sunuluyor. Buna göre, tarifeye ek kolide bulunan uygulamalarda geçerli olmak üzere, Red tarifeleri için +20GB, Faturasız tarifeler için +5GB ve Süper Geçimli tarifeleri için +3GB otomatik olarak yükleniyor. Kutu içeriğindeki internetinden yemeyen uygulamalar arasında görüntülü konuşmada da geçerli sınırsız WhatsApp, sosyal medya uygulamaları Instagram, Facebook, Twitter, TikTok ve reyin uygulamaları Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile yer alıyor. FreeZone ’lular ayrıca, dijitalden yapılan müracaatlara özel maliyetlerden de yararlanabiliyorlar.

FreeZone ’dan yeni marka işbirlikleri

Vodafone FreeZone ’un yenilenen dünyasında değişik faydalar da sunuluyor. Bu kapsamda, genç alıcılar erişim, yeme-içme, şahsi gelişim ve cümbüş alanlarında muhtelif marka işbirliklerinden faydalanabiliyorlar. Erişim alanında FreeZone ’lu alıcılara otobüs biletlerinde 100 TL, şehiriçi erişim seçeneği Uber ’de ilk kullanımda 50 TL indirim sağlanırken; yeme-içme alanında Kahve Dünyası ’nda 1 kahve alana 1 kahve hediye ediliyor. Cümbüş alanında FreeZone ’lu gençlere Cinaverse ’lerde geçerli 50 TL ’lik indirim kodu sunuluyor. Kendilerini geliştirmek isteyen FreeZone ’lular, anadili İngilizce olan eğitmenlerden online İngilizce dersleri alınabilen Cambly ’nin üyeliklerinde indirime ek olarak 10 dakika fiyatsız konuşma ayrıcalığından faydalanabiliyorlar.

Oyunsever gençlere ayrıcalıklar

Vodafone FreeZone, oyunsever gençlere Fifa 23, Call of Duty, Valorant gibi 200 ’den fazla popüler oyunun fiyatsız oynanabildiği Microsoft Xbox PC GamePass ’i ilk 3 ay hediye ediyor. FreeZone alıcıları Her Şey Yanımda ’da bulunan FreeZone Reyin Dükkan ’da, e-pinden aksesuara, gamer ’lara müteveccih birçok üründe sepette 30 TL indirimden faydalanabiliyorlar.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı