Vodafone Her Şey Yanınmda'dan Anneler Günü Fırsatları

PAYLAŞ
Vodafone Her Şey Yanınmda'dan Anneler Günü Fırsatları
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda ’da Anneler Günü ’ne özel fırsatlar başladı. 

Kozmetik, şahsi bakım, elektronik, moda ve aksesuar gibi pek çok kategoride indirimler sunuluyor. Ayrıca tüm kategorilerde kargo parasız.

Vodafone ’un online alışveriş platformu Her Şey Yanımda ’da Anneler Günü için birbirinden cazip hediye alternatifleri sunuluyor. Kozmetik, şahsi bakım ve elektronik kategorilerinde seçili ürünlerde %5 ’e varan sepet indirimi; moda ve aksesuvar kategorisinde ise 400 TL ’lik sepete 50 TL indirim sağlanıyor. Tüm ürünlerde kargo parasız alternatifi sunuluyor. 

Haftalık 5GB internet hediye

Vodafone fertsel alıcıları, dijital çekiliş ürünleri hariç tüm alışverişlerde 100 TL ve üzeri ödemelerde faydalanabilecekleri haftalık 5GB internet koliyi kazanırken; faturalı fertsel alıcılar 150 TL ve üzeri alışverişlerinde “faturaya indirim kampanyası” ile sipariş meblağlarının %10 ’unu mobil tarifelerine indirim olarak yansıtabiliyorlar. Tüm alıcılar için Axess ’e özel 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL chip-para hediye ediliyor.

4 milyonu aşkın ürün 

Vodafone Her Şey Yanımda ’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Reyin, Moda, Hobi-Büro-Kırtasiye, Kozmetik ve Şahsi Bakım, Kundura-Çanta-Aksesuar, Spor ve Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Yaşam, Süpermarket, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuar olmak üzere değişik kategorilerde 4 milyonu aşkın ürün sunuluyor. Toplam bin etkin mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone ’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı maliyetleri, birbirinden değişik kampanyaları ve kullanım basitliği ile tertemiz bir tecrübe yaşatıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı