Vodafone Mobil Ödeme Müşterileri Harcadıkça Kazanacak

PAYLAŞ
Vodafone Mobil Ödeme Müşterileri Harcadıkça Kazanacak
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Vodafone, kazandıran önerilerle alıcılarının dijital tecrübesini artırmaya devam ediyor. Vodafone Mobil Ödeme alıcıları, Mayıs ayı süresince faturaya yansıtarak yapacakları her 10 TL ’lik tüketmede 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişle 1 bireye Monster dizüstü bilgisayar, 4 bireye ise Apple Airpods 3. nesil kulaklık hediye edilecek. Son katılım tarihi 2 Haziran. 

Türkiye ’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, alıcılarına dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri ’nin Mayıs süresince geçerli olacak yeni kampanyasında Vodafone Mobil Ödeme alıcıları, faturaya yansıtarak yapacakları her 10 TL ’lik tüketme için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişte 1 bireye Monster dizüstü bilgisayar, 4 bireye ise Apple Airpods 3. nesil kulaklık hediye edilecek. Çekilişe katılmak için son tarih 2 Haziran.

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Meltem Ebediler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone Mobil Ödeme çözümümüzle faturalı hatlar için tüketme meblağını faturaya yansıtarak, faturasız hatlar için ise tüketme meblağını bakiyeden düşerek alışveriş yapma imkânı sağlıyoruz. Dijital Azalık, Reyin ve Uygulama Mağazası gibi işyerlerinden yapılan alışverişlerin yanı gizeme e-ticaret platformumuz Her Şey Yanımda ’da yapılan tüketmeleri alıcılarımızın faturasına yansıtma veya ön ödemeli hatlarında bakiyeden düşme imkânı sunuyoruz. Yeni kampanyamızla, Vodafone Mobil Ödeme alıcılarımız Mayıs süresince faturaya yansıtarak yapacakları her 10 TL ’lik tüketme için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Tüm alıcılarımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.” 

Katılım nasıl olacak?

Kampanyadan yararlanmak isteyen alıcıların Mobil Ödeme servisinin faal olması gerekiyor. Alıcılar, yapacakları mobil ödeme tüketmesi sonrası SMS ile iletilecek olan müracaat formu üzerinden katılım sağlayabilecek. Faturaya yansıtılarak yapılan her 10 TL ’lik tüketme 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Mobil Ödeme servisini ilk kere kullanacak alıcılar, kampanyaya katılmaları vaziyetinde ek 1 çekiliş hakkı daha kazanacak. Alıcılar, çekiliş yarıyılında yapacakları ekstra tüketmelerle çekiliş haklarını artırabilecek. Mobil Ödeme servisini faal etmek isteyen alıcıların, şahsi dijital asistan TOBi üzerinden veya Vodafone Yanımda uygulamasından müracaatta bulunmaları veya SMS ile “MOBILODEMEAC” yazıp 7878 ’e yollamaları yeterli oluyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı