Vodafone'lu Olmak Uçtan Uca Dijitalleşti

PAYLAŞ
Vodafone'lu Olmak Uçtan Uca Dijitalleşti
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Vodafone, dijital alıcı tecrübesinde yeni bir yarıyıl başlattı.

Dijital kanallardan faturalı yeni hat ya da numara taşıma müracaatıyla Vodafone ’lu olmak isteyenler, internet bankacılığıyla e-Devlet Kapısı ’na giriş yaparak müracaatlarını saniyeler içinde onaylayabiliyor.

Türkiye ’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, uçtan uca dijital alıcı tecrübeyi kavrayışıyla sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ilave etti. Dijital kanallardan faturalı yeni hat ya da numara taşıma müracaatıyla Vodafone ’lu olmak isteyenler, internet bankacılığıyla e-Devlet Kapısı ’na giriş yaparak müracaatlarını saniyeler içinde onaylayabiliyor. Yeni hizmetle beraber alıcılar, istedikleri yerden Vodafone faturalı hat aktivasyonunu dokümansız ve çok daha süratli bir biçimde tamamlarken, kağıt israfının da önüne geçerek etrafçı bir çözümün parçası oluyor. Vodafone ’un yeni hizmetinden, uslu telefonu ya da tableti olup internet bankacılığını kullanan herkes faydalanabiliyor. 

Mevzuyu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Meltem Ebediler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, her şeyin süratle dijitalleştiği dünyamızda alıcılarımızın dijital yol dostu olmayı amaçlıyoruz. Sektörde liderliğini sürdürdüğümüz  dijitalleşme yolunda bir adım daha atarak, fertsel alıcılarımıza dijital kanallardan, rastgele bir satış noktamıza gelmelerine gerek kalmadan, diledikleri yerden yaptıkları yeni hat ya da numara taşıma müracaatlarını internet bankacılığıyla e-Devlet Kapısı ’na giriş yaparak saniyeler içinde onaylama imkânı sunuyoruz. Yeni hizmetimizle, tarife tercihinden aktivasyon adımına kadar uçtan uca dijital bir çözüm sunarak, süratli ve etrafçı bir aktivasyon süreci sağlıyoruz. Vodafone olarak, herkes için daha iyi bir dijital tecrübe gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz.” 

Nasıl uygulanıyor? 

Vodafone ’un yeni hizmetinden faydalanmak için alıcılar öncelikle vodafone üzerinden istedikleri tarifeyi seçiyor ve şahsi bilgilerine vazgeçiyor. Kimlik ve müracaat onay usulü olarak e-Devlet Kapısı ’nı seçiyor. İnternet bankacılığı parolasıyla e-Devlet Kapısı ’na giriş yaparak müracaatını onaylıyor.

SIM kartını kurye alternatifiyle teslim aldıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak kontratlarını onaylayıp SIM kart aktivasyonunu reelleştiriyor. SIM kart aktivasyonu sonrasında ise yeni hat müracaatı yaptıysa hemen, numara taşıma müracaatı yaptıysa bir evvelki cerrahının onay zamanına bağlı olarak maksimum 4 gün içinde Vodafone ’lu oluyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı