Vodaofne Flex İle 10 Ayda 1,5 Milyonı Aşkın Cihaz Satıldı

PAYLAŞ
Vodaofne Flex İle 10 Ayda 1,5 Milyonı Aşkın Cihaz Satıldı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Alıcılarına bütçe arkadaşı fırsatlar, indirim avantajları ve muhtelif ödeme basitlikleri sunan Vodafone Flex dünyası süratle gelişiyor. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan Vodafone Flex, ilk 10 ayda kullanıcılarına 1,5 milyonu aşkın uslu makineye istedikleri ödeme usulüyle sahip olma imkânı sunarken, 250 bini aşkın alıcısını da telefon teminatı ve dijital servis hizmetleri ile buluşturdu. Flex alıcılarının şahsileştirilmiş önerileri seçim etme oranı ise %20 ’ye erişti.  

Türkiye ’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone ’un, alıcılarına değişen ülke ekonomisinde bütçe arkadaşı fırsatlar, indirim avantajları ve muhtelif ödeme basitlikleri sağlamak emeliyle yaşama geçirdiği Vodafone Flex dünyasına alaka her geçen gün çoğalıyor. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan ve toplam 10 ’u aşkın kategoride 1.000 ’den fazla ürünşan yer aldığı Vodafone Flex, ilk 10 ayda kullanıcılarına 1,5 milyonun üzerinde uslu makineye istedikleri ödeme usulüyle sahip olma imkânı sunarken, satış sonrası hizmet kolileriyle 250 bini aşkın alıcısını da telefon teminatı ve dijital servis hizmetleri ile buluşturdu. Vodafone Flex alıcılarının şahsileştirilmiş önerileri seçim etme oranı ise %20 ’ye erişti. 

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Meltem Ebediler Şahin, şunları söyledi:

“Alıcılarımızın lüzum ve arzları için çok geniş ve muhtelif ürün portföyü sunan Vodafone Flex dünyasını Ağustos 2022 ’de duyurduk. Vodafone Flex ile alıcılarımıza değişen ülke ekonomisinde bütçe arkadaşı fırsatlar, indirim avantajları ve muhtelif ödeme basitlikleri sağlıyoruz. Flex alıcıları, zengin alternatifler arasından aradıkları ürüne basitçe erişebildikleri gibi, kendilerine uygun ödeme usulünü de seçebiliyorlar. Bugüne kadar Flex alıcılarımıza 1,5 milyonun üzerinde uslu makineye istedikleri ödeme usulüyle sahip olma imkânı sunduk. Öbür yandan, satış sonrası hizmet kolilerimizle alıcılarımızın uslu makinelerini güvenle kullanmalarını sağlıyor; lüzum dinledikleri teknolojik ürünleri, kampanyaları ve servisleri şahsileştirilmiş öneriler halinde sunuyoruz. Vodafone Flex ile alıcılarımızın daha önceki telefonlarını nakde ve indirime dönüştürmelerini de sağlayarak bütçelerine destek oluyoruz. Böylece, daha önceki telefonların atık olmasını yasaklayarak etrafa katkı sağlıyoruz.”

Binlerce ürün tek çatıda

Vodafone Flex dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve basitçe al” ilkesinden katlanıyor. Buna göre, alıcılar Vodafone Flex ’in telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kulaklık, uslu saat, takip aygıtı, çocuk saati, çocuk kulaklığı, moda ve hobi ürünleri, şarj aygıtı, hafıza ürünlerini de kapsayan zengin kategori yelpazesinden diledikleri ürünü diledikleri ödeme imkânıyla satın alabiliyor. 

12 aya varan ödeme basitliği

Tüm kategorilerde 12 aya varan ödeme basitliğinin sunulduğu Vodafone Flex ’te istenirse ön ödeme imkânıyla ürünşan belirli bir meblağı önden ödenip kalanı için uygun bir ödeme tasarıyı oluşturulabiliyor. Alıcılar daha önceki telefonlarını Vodafone ’a getirdiklerinde yeni bir aygıt alırken daha önceki telefonlarını indirime dönüştürebildikleri gibi Vodafone mağazaları ya da Vodafone Yanımda üzerinden teslim edip 24 saat içinde nakde de dönüştürebiliyorlar.  

Mağaza ya da internetten satın alma imkânı

Vodafone Flex hizmetinden yararlanmak isteyen alıcılar, istedikleri ürünü 2 bin 500 noktada etkin satış yapan Vodafone mağazalarından birinde araştırıp kendilerine uygun ödeme imkânıyla süratlice satın alabiliyorlar. Dileyen alıcılar, Vodafone ’un online satış kanalını kullanabiliyor. Online alışverişlerde Türkiye genelinde kapıya teslimat hizmeti, İstanbul içinde ise aynı gün süratli teslimat alternatifi sunuluyor. Alıcılar, online ’a özel makineleri Vodafone mağazalarında tecrübeledikten sonra şahsi dijital asistan TOBi ’ye sorarak Faturaya Ek Makineler online sayfasından da satın alabiliyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı