Warcraft Rumble Soft Launch'a Giriyor!

PAYLAŞ
Warcraft Rumble Soft Launch'a Giriyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Warcraft Rumble ’ın kapalı betası sona erdi ve oyuncuların geri bildirimleri sayesinde bir dizi yeni ve geliştirilmiş özellikle beraber Soft Launch ’a girmeye hazırlanıyoruz! 

Dün Filipinler ’de kısa bir test safhasıyla başlayarak, dünya çapındaki tanıtımımıza hazırlanıyoruz. Son geliştirmeleri yaparken de önümüzdeki haftalar ve aylar süresince muhakkak bölgelere ulaşımı yaygınlaştıracağız.

Kapalı betamızın başlangıcından bu yana ilave edilen veya üzerinde yine çalışılan özellikler şunlar:

Arclight Surge – tanıdık haritaları tertemiz bir değişle yine ziyaret edin!  Heroic Campaign – güçlüğe hazır olanlar için el imali ekstra bir güçlük tabakayı! Yeni Bölgeler – Darkshore ve The Hinterlands, Warcraft Rumble ’da minyatürleştirilmiş görünümleriyle yer alıyor. Yeni Zindanlar – Gnomeregan ve Deadmines ’de tanıdık düşmanlar minyatür formda! bekliyor. Liderler ve Hünerler – en yeni liderimiz Old Murk-Eye da dahil olmak üzere her mini için yeni hünerler ilave edildi. PvP Revizyonu – PvP sistemimiz dönüştürüldü ve artık değişen haritalar ve değiştiricilerle sezonlar kapsıyor. Ve çok daha aşırısı!

Son olarak, zati fark etmiş olabileceğiniz gibi… adımız değişti! “Arclight “ı vazgeçtik, ancak dahiyane gnom mühendisliği hala Deoksirübo Nükleik Asit ’mızın dağılmaz bir parçası. Yeni adımız azıcık daha kısa, azıcık daha tez ve doğrudan mevzuya giriyor – tıpkı bir Warcraft Rumble turu gibi!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı